Skip to content

Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Web Sitesi Tasarım Fiyatları 2023

Web sitesi tasarım fiyatları 2023 yılında 2.500 TL ile 48.000 TL + arasında değişmektedir. Çok özel işlevlere ve başarılı tasarıma sahip bir web sitesi yüzbinlerce TL fiyatta olabilir. Bir web tasarım ajansından profesyonel bir web sitesi talep ettiğinizde fiyatlar 9.000 TL den başlayarak yukarı çıkacaktır. Bir dijital ajans yerine freelance (serbest çalışan) ile çalışmak isterseniz bu fiyat yüzde 10 ile 30 arasında daha düşük olabilir. Web siteniz, hedefleriniz çerçevesinde önemli bir yer tutuyorsa mutlaka referanslarını inceleyebileceğiniz ve uzun süredir bu alanda hizmet veren ajans veya kişileri tercih etmelisiniz. Ayrıntılı bilgi için yazımızı sonuna kadar okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Yakın zamanda yeni bir web sitesi yaptırmayı düşünüyor veya var olan sitenizi yenilemeyi planlıyorsunuz. Bu yazımız ile web sitesi kurma fiyatları araştırmanıza katkı sağlamak istedik.

Yazımızı okurken hedeflerinizi iyi belirlemiş olmanız önemlidir. Hedefiniz profesyonel web sitesi mi? Yoksa geçici olarak kullanacağınız temel, amatör seviye bir web sitesi mi? Bu soruya verdiğiniz cevaba göre fiyat değişecektir. Bu noktada size yardımcı olması için web sitesi fiyat hesaplayıcı modülünü de sayfamızda bulabilirsiniz. Web sitesi ortalama fiyatları ile başlayalım.

Web Sitesi Fiyat Listesi

İnternet sitesi yapma fiyatları listemizden standart web sitelerinin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu tablomuz ortalama web sitesi fiyatları ve teslim süreleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Yazımızın devamında özel niteliklere sahip bazı web sitesi türlerinden ve fiyatlarından bahsedeceğiz.

Web Sitesi Türü
Ortalama Fiyatları
Teslim Süresi
Temel Düzey (Kartvizit) Web Sitesi
2.500 TL
2 İş Günü
WordPress Site Fiyatı
5.000 – 7.000 TL
7 İş Günü
Kurumsal Web Sitesi
8.000 TL
10 İş Günü
Profesyonel Kurumsal Web Sitesi
12.000 TL
15 İş Günü
Temel Düzey E-ticaret Sitesi
8.000 TL
7 İş Günü
Kurumsal Düzey E-ticaret Sitesi
16.000 TL
15 İş Günü
Profesyonel Düzey E-ticaret Sitesi
24.000 TL
30 İş Günü
Portfolyo Web Sitesi
4.000 TL
4 İş Günü
OnePage (Tek Sayfa) Web Sitesi
2.500 TL
2 İş Günü
Online (Uzaktan) Eğitim Sitesi
28.000 TL
30 İş Günü
Haber Sitesi
16.000 TL – 48.000 TL
20 – 30 İş Günü
Otel Web Sitesi
8.000 TL – 32.000 TL
7 – 15 İş Günü
PROJEYE ÖZEL WEB SİTESİ
Tıklayın Fiyat Teklifi İsteyin
Özel Takvim
WEB SİTESİ TASARIM LİSTE FİYATLARI

Profesyonel Web Sitesi Fiyatları

Profesyonel web sitesi kurulum fiyatları 12.000 TL ile 24.000 TL arasında değişir. Bununla birlikte web sitesinin devamlılığı için yıllık olarak 3.000 TL civarında masrafınız olacaktır. Bu ücreti alan adı ve hosting hizmeti için ödemeniz gerekir. Profesyonel web siteniz ile ilgilenmesi için bir web tasarımcı ile çalışacaksınız yıllık masrafınız 9.000 TL ile 18.000 TL arasında olacaktır. Bu ücreti web tasarımcıya web sitesine içerikleri girmesi, yazılım güncellemelerini yapması ve sitenin güvenliğini sağlaması için ödemeniz gerekir.

Profesyonel web sitesi nedir?

Çağın teknik gereksinimlerine ve kullanıcı taleplerine yüksek derecede uyumlu web siteleridir. Arama motoru dostu yazılım temellerinde kurulurlar. Bu sayede rakip web sitelerine göre rekabette ön plana çıkarlar.

Tasarım özellikleri olarak bütün cihazlara mükemmel uyum sağlarlar. Farklı en boy oranlarına sahip cihazlarda bütünlüğü bozulmadan ziyaretçilerini karşılarlar. Kullanıcı deneyimini arttırmak için hız optimizasyonları yapılmıştır. Tasarım ve geliştirme süreçlerinde web tasarım hizmetini meslek haline getirmiş kişi veya kurumlar görev alırlar.

E-ticaret Web Sitesi Tasarım Fiyatları

E-ticaret web sitesi tasarım fiyatları 8.000 TL ile 24.000 TL arasında değişir. E-ticaret sitesinin devamlılığı için yıllık olarak 4.000 TL veya üzeri masrafınız olacaktır. Bu ücreti alan adı, hosting ve SSL sertifikası ödemeniz gerekir.

E-ticaret sitenizin teknik işleri ile ilgilenmesi için bir web yazılımcı ile düzenli çalışacaksanız yıllık olarak 12.000 TL ile 24.000 TL masrafınız çıkacaktır. Bu ödemeyi yazılımcıya web sitenize ürün girişi, güvenlik önlemlerini alması, yazılım güncellemesi ve raporlama hizmeti karşılığında ödemeniz gerekir.

E-ticaret web sitesi nedir?

E-ticaret web sitesi internet üzerinden online satış yapmanızı sağlayan web yazılımıdır. Bu web yazılımı sayesinde ürün veya hizmetlerini müşterilerinize online sunabilir ve satın almalarını sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi temel olarak ürünler / hizmetler ve bunları online olarak satabilmek için ödeme alma sisteminden oluşur.

E ticaret Web Tasarım Hizmeti hakkında bilgi almak için sarı linke tıklayabilirsiniz. E-ticaret hakkında daha ayrıntılı bilgi için E-ticaret nedir yazımızı linkine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları 8.000 TL ile 12.000 TL arasında değişir. Kurumsal web sitesinin devamlılığı için yıllık olarak 3.000 TL civarı bir masrafınız olacaktır. Bu masraf alan adı, hosting, SSL sertifikası, kurumsal mail hesabı hizmetlerinden doğar. Kurumsal web sitenizin yönetimi için tasarımcı ve yazılımcı çalıştırmayı tercih etmeniz durumunda yıllık 9.000 TL ile 15.000 TL arasında masrafınız olacaktır. Bu ödemeyi tasarımcıya web sitesine içerik girişi yapması, sitenin grafik tasarım ihtiyaçlarını karşılaması, yazılımı güncel tutması, güvenlik açıklarını kapatması ve raporlama hizmeti için yaparsınız.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti hakkında bilgi almak için sarı linke tıklayınız.

Kurumsal web sitesi nedir?

Kurumsal web sitesi şirket, vakıf, dernek gibi tüzel kişilikler için tasarlanan web siteleridir. Temel amaç tüzel kişiliğe dair ayrıntılı bilgiler sunmak ve marka imajını güçlendirmektir.

Kurumsal web siteleri:

1- Firma ve marka hakkında kullanıcıların merak ettiği sorulara cevap verir.

2- İletişim bilgilerini içerir.

3- Hizmet veya ürünlere dair bilgileri içerir.

4- Responsive (Mobil Uyumlu) tasarlanır.

5- Sayfa yüklenme süreleri optimize edilir.

6 -Temel SEO ayarları yapılır.

WordPress Web Sitesi Fiyatları

WordPress web sitesi fiyatları 1.000 TL ile 16.000 TL arasında değişir. Bu fiyat talep ettiğiniz özelliklere ve almış olduğunuz tasarım hizmetinin kalitesine göre değişiklik gösterecektir. WordPress sitenizin devamlılığı için yıllık 750 TL – 1.500 TL aralığında bir masrafınız olacaktır. Bu masraf alan adı, hosting, SSL ve kurumsal mail hesaplarının süresinin uzatılmasından kaynaklanır.

WordPress sitesini kendiniz yönetebileceğiniz gibi bir web tasarımcı ile de çalışabilirsiniz. Bir web tasarımcının aylık hizmet fiyatı 750 TL ile 2.000 TL arasında değişecektir. Almak istediğiniz hizmetin içeriğine ve kalitesine göre bu rakam değişiklik gösterecektir. Bu ücreti tasarımcıya WordPress sitenizin tema, eklenti güncellemelerini yapması, yeni yazıları, haberleri girmesi, banner, slayt tasarımı yapması ve olası hack saldırılarına karşı önlem alması için ödersiniz. WordPress web sitesi fiyatları seçeceğiniz tasarım ve işlevsel özelliklere göre ücretli tema ve eklentiler ile yukarı doğru çıkabilir. 

WordPress Site Nedir?

WordPress web sitesi, WordPress CMS (İçerik Yönetim Sistemi) altyapısı üzerine kurulmuş web sitedir. WordPress’in öne çıkan özellikleri kullanıcı ve geliştirici dostu olması, SEO uyumluluğunun yüksek olması ve görece uygun maliyetler ile profesyonel bir web sitesine sahibi olmanızı sağlamasıdır. WordPress ile kurumsal, onepage, emlak, otel ve e-ticaret siteleri inşaa edebilirsiniz.

WordPress hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için WordPress Uzmanı ve Woocommerce Uzmanı yazılarımızı linklerine tıklayarak okuyabilirsiniz. Profesyonel WordPress ve Woocommerce Desteği almak için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Otel Web Sitesi Fiyatları

Otel web sitesi fiyatları 8.000 TL ile 32.000 TL arasında değişiklik gösterir. Bu fiyat siteniz için talep ettiğiniz işlev ve tasarım hizmetinin kalitesine göre değişiklik gösterecektir. Otel sitenizde olmasını istediğiniz (online rezervasyon, farklı sistemlere entegrasyon gibi) ek geliştirmeler tasarım fiyatlarını artıracaktır.

Otel sitenizin devamlılığı için yıllık 1.500 TL – 6.000 TL aralığında bir masrafınız olacaktır. Bu masraf alan adı, hosting, SSL, yazılım lisansları ve kurumsal mail hesaplarının süresinin uzatılmasından kaynaklanır. Web sitenizi kendiniz yönetebileceğiniz gibi web tasarımcı ile de çalışabilirsiniz. Otel sitesinde web tasarımcının aylık hizmet fiyatı 1.000 TL ile 2.500 TL arasında değişecektir. Almak istediğiniz hizmetin yoğunluğuna ve kalitesine göre bu ücret değişiklik gösterecektir. Bu ücreti web tasarımcıya sitenizin tema, eklenti güncellemelerini yapması, fotoğrafları, yeni yazıları, haberleri girmesi, banner, slayt tasarımı yapması ve olası hack saldırılarına karşı önlem alması için ödersiniz. 

Otel Web Sitesi Nedir?

Otel web sitesi günlük konaklama hizmeti sunan işletmeler için tasarlanan web siteleridir. Bu işletmeler otel, motel, pansiyon, butik otel, tatil köyü, kamping, oberj veya apart türünde konaklama hizmetleri sunarlar.

Bir otel web sitesinde temel olarak; otele ait fotoğraf galerisi, hakkımızda sayfası, iletişim bilgileri, hızlı iletişim butonları (Whatsapp, telefon ile arama vb) bulunur. Profesyonel otel sitelerinde ise gelişkin randevu formları, otel yönetim sistemleri ile entegrasyon, üyelik sistemi, yemek menüsü, online ödeme, şube sistemi gibi ek yazılımsal işlevler bulunur.

Web sitesi fiyatlarının yanı sıra web sitesi maliyetleri hakkında bilgi almak isterseniz: İnternet Sitesi Kurma Maliyetleri yazımızı da okuyabilirsiniz. Yazımızın devamında web sitesi fiyatları hangi kriterlere göre değişir sorusuna cevap veriyoruz.

Web Sitesi Fiyatları Neden Değişir?

Şimdi bütün ayrıntıları ile bir web sitesinin maliyeti, fiyatı neye göre değişir inceleyelim. Web sitesinin fiyatını belirleyen birçok faktör mevcuttur. Bunların birincisi tamamen teknik konular iken ikincisi hizmet kalitesidir. Yazımızda bu iki başlığı ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz.

Örnek vermek gerekirse, web sitesi yaptırmayı bilgisayar almaya veya toplamaya benzetebiliriz. Bilgisayar satışı yapan bir mağazaya girdiğinizde “Bir bilgisayar almak istiyorum” dediğinizde “Nasıl bir bilgisayar?” sorusu ile karşı karşıya kalırsınız. Web tasarım alanında karşınıza çıkan “Nasıl bir web sitesi?” sorusuna aşağıda sunduğumuz bilgiler ile cevap verebilirsiniz.

Web Site Fiyatları
Web Sitesi Fiyatları Neden Değişir?

Web Sitesi Teknik Özellikleri

Bu başlık bir web sitesinin teknik özelliklerini kapsar. Bu alanda talep ettiğiniz özellikler web site fiyatı üzerinde farklı ağırlıklarda etki eder. Bu süreci bir bilgisayar alırken ki sürece benzetebiliriz. Temel teknik özellikleri bu başlıklarda listeleyebiliriz.

1- Hosting Özellikleri

Hosting, web sitesi içeriğinin (kodlar, resimler, dökümanlar) tutulduğu alandır. Web sitesinin çalışması için yazılan kodlar ve web sitenizde görünen, görünmeyen bütün datalar bu alanda bulunur.

Hosting alanının büyüklüğü ve türü web sitesi fiyatını etkiler. Hosting alanınız arttıkça site fiyatına yukarı yönlü etki eder. Ortalama birçok siteye 1-3 GB disk alanı yeterli olurken gelişkin sitelerde 40-50 GB veya sınırsız hosting paketlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Hosting türü de fiyata etki eden bir başlıktır. Hosting hizmetlerinin standart, SSD, VDS, VPS ve sunucu gibi değişik türleri vardır. Bu türler web sitesi hızına ve tepkime süresine etki eder. Ortalama bir web sitesi standart hosting paketlerinde sağlıklı bir şekilde çalışırken, gelişkin bir site özel hosting ihtiyacı doğurabilir. Web sitesi hosting fiyatları yıllık 50 TL’den başlayarak ihtiyaçlara göre yukarı doğru çıkmaktadır.

Hosting paketiniz ile birlikte gelen diğer bir özellik de bant genişliğidir. Bant genişliği (bandwidth) web sitenizin aylık ziyaretçi sayısına ve içeriğinizin türüne göre belirlenir. Yoğun ziyaret alan ve içeriğinde bolca resim, video bulunan bir siteniz var ise bant genişliğinin yüksek olması faydalı olacaktır.

Hosting ile birlikte gelen bir diğer özellik de webmail sayısıdır. Alan adınıza bağlı kaç adet mail hesabı açmak istediğinize göre fiyatta ufak değişiklikler olabilir.

Veri tabanı sayısı da fiyata etki eden faktörlerdendir. Web sitenizin sağlıklı bir şekilde çalışması için verilerin (url, yazılım ayarları, yorumlar vb) veri tabanlarında tutulması gerekir. Standart web siteleri bir veri tabanı ile çalışırken, gelişkin ve çoklu sitelerde birden fazla veritabanına ihtiyaç duyabilmektedir.

2- Alan Adı Tercihi

Alan adı, web sitenizin yayın yaptığı adrestir. Tercih ettiğiniz alan adı jenerik bir alan adı ise muhtemelen daha önce satın alınmıştır. Böyle bir alan adı tercihinde bulunduğunuzda web sitesi domain fiyatları 200 TL ile milyon TL arasında değişebilir.

Alan adı uzantısı tercihiniz de fiyatta bir etkendir. com, net, com.tr, shop gibi farklı ihtiyaçlara yönelik alan adı uzantısı seçenekleri mevcuttur. Son yıllarda yeni alan adı uzantılarının ortaya çıkması ile birlikte 80 TL’den başlayan fiyatlarda alan adı uzantısı satın alınabilmektedir. Bazı hosting firmaları bir yıllık hosting hizmeti satın almanız karşılığında alan adını ücretisiz olarak sunmaktadır.

3- Web Yazılım Dili Tercihi

Web yazılımında son süreçte eklenen yeni yazılım dili seçenekleri ile önemli bir zenginlik oluşmuştur. Web sitenizin yazılım dili tercihi fiyatına etki eden faktörlerdendir. Sık kullanılan ve geliştirici sayısı yüksek sayıda olan (PHP, asp.net, HTML, CSS vb) bir dil tercih ederseniz daha uygun fiyatlı çözümler ile karşılaşırsınız. Bu aynı zamanda size yıllardır kullanılan bir dilin getirdiği avantajları sunar.

Bir diğer tercih olarak yakın süreçte popülerliğini arttıran alternatif web yazılım dillerinden yana tercihte bulunabilirsiniz. Örneğin: Python, Go, Flutter, Javascript frameworkler gibi. Bu dil tercihleri web projelerine bazı avantajlar sağlayacaktır. Bu avantajlar size fiyat artışını ve yeni olmanın dezavantajlarını yanında getirecektir. Aynı zamanda geliştirici bulmakta yaygın kullanılan dillere göre bir miktar daha güç olacaktır.

Web Tasarım Hizmet Kalitesi

Web sitesi fiyatını belirleyen teknik özellikleri saymış olduk. Bu başlık altında web site tasarımı fiyatına etki eden hizmet kalitesi faktöründen bahsedeceğiz.

Web sitesi tasarım hizmet kalitesi fiyatlandırma üzerinde en önemli etkenlerdendir. Web tasarım süreci teknik bir konu olduğu kadar içerisinde insan veya kurum barındıran bir süreç işidir. Bu nedenle en az teknik konular kadar hizmet kalitesi de fiyatta etkendir.

Hizmet kalitesi, web sitesinin tasarım sürecinden kodlamasına ve devam eden süreçteki ortak çalışma aşamasına kadar yılları alan bir süreçtir. Şu ana kadarki deneyimimiz gösterdi ki, hiçbir müşterimiz ile 2-4 haftalık tasarım süreci ardından ilişkimiz kesilmiyor. Bütün müşterilerimizle ya yıldan yıla ödenen ücretler veya yıl içerisinde web sitelerindeki bir ihtiyaçtan kaynaklı bir şekilde iletişim içerisinde kalıyoruz. Bu nedenle bir web tasarım çözümü ararken uzun vadeli düşünmeniz önemlidir. Tercihen uzun yıllardır bu alanda hizmet veren, referans projelerini inceleyebileceğiniz kişileri veya web tasarım ajansı tercih etmelisiniz.

Web Sitesi Fiyatı Hesaplama

Web sitesi fiyat teklifi almak için hazırladığımız Kurumsal Web Site Fiyat Hesaplama formumuzu kullanabilirsiniz. ŞİMDİ BAŞLA butonuna basarak tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir web sitesi oluşturabilir ve mail adresinize teklif olarak gönderebilirsiniz. Web site fiyat hesaplama aşamaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için mavi metne tıklamanız yeterli olacaktır. Açılacak olan sayfamızda her aşama için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Web Sitesi Fiyatı Hesaplama

Web Sitesi Fiyatı Hesaplama

BU FORMU DOLDURARAK HIZLICA BİR FİYAT TEKLİFİ ALIN.

ŞİMDİ BAŞLA!

0$
Teşekkürler, yakında sizinle iletişime geçeceğiz!
SAYFA SAYISI SEÇİN

Siteniz İçin Kaç Sayfa Tasarlayacağız? Zorunlu Değildir.

Web Site Standart Sayfa Tasarim Fiyati

Standart Sayfa Sayısı

Web Site Blog Fiyatlari

Dahili Blog Yapısı

Sitenizde için ek sayfa tasarımı talep edin. (Referanslarımız, Sık Sorulan Sorular vb)

Devam etmek için seçim yapın
Yeni Web Sitesi veya Var olan Site Geliştirme

Yeni bir web sitesi mi veya var olan bir sitenizde geliştirmeler mi istiyorsunuz?

Artboard 1

Sıfırdan Web Sitesi İçin Seçin

Var Olan Web Sitesi Gelistirme

Web sitem var geliştirmek istiyorum.

Devam etmek için seçim yapın
İLETİŞİME GEÇİN

Web siteniz hakkında ayrıntılı bilgilere ihtiyacımız olacaktır. Bizi Arayın.

Devam etmek için seçim yapın
WEB SİTE ÇOKLU DİL SEÇENEKLERİ

Web Sitenizde Farklı Dil Seçenekleri Olacak İse Terihce Bulunun. Tek Dil İse Bu Adımı Atlayın.

Web Site Basit Dil Ceviri Fiyati

Bu seçenek ile web siteniz Google Translate ile basit ve otomatik çeviri özelliği kazanır.

Web Site Ceviri Ucreti
- +
1

Bu seçenek ile web sitenizin farklı dillerde ki kopyaları yapılacaktır. + ile yeni diller ekleyebilirsiniz.

Devam etmek için seçim yapın
PAZARLAMA ARAÇLARI ENTEGRASYONU

Bu aşamada web sitenizin dijital pazarlama platformlarına entegrasyon seçeneklerini belirleyebilirsiniz. Zorunlu Değildir.

Web Site Google Analytics Kurulum Ucreti

Bu seçenek ile sitenize Google Analytics kurulumu yapılacaktır.

Web Site Google Ads Kurulum Ucreti

Bu seçenek ile siteniz için Google Ads hesap kurulumu yapılacaktır.

Web Site Google Isletme Kaydi Fiyat

Bu seçenek ile siteniz için Google Yerel İşletme ve Harita Kaydı yapılacaktır.

Web Site Yandex Harita Kayit Fiyati

Bu seçenek ile siteniz için Yandex İşletme ve Harita Kaydı yapılacaktır.

Web Site Facebook Piksel Kurulum Fiyati

Bu seçenek ile sitenize Facebook piksel kurulumu yapılacaktır.

Web Site Tidio Entagrasyon Fiyati

Bu seçenek ile siteniz Tidio entagrasyonu kurulumu yapılacaktır.

Web Site Whatsap Entagrasyon Fiyati

Bu seçenek ile siteniz Whatsapp entagrasyonu kurulumu yapılacaktır.

Web Site Youtube Kanal Kurulum Fiyati

Bu seçenek ile siteniz Youtube Kanal kurulumu yapılacaktır.

Web Site Facebook Sayfa Kurulum Fiyati

Bu seçenek ile siteniz Facebook sayfa kurulumu yapılacaktır.

Twitter

Bu seçenek ile siteniz Twitter hesabı kurulumu yapılacaktır.

Web Site Linkedin Hesap Kurulum Fiyati

Bu seçenek ile siteniz Linkedin hesabı kurulumu yapılacaktır.

Web Site Pinterest Entagrasyon Fiyati

Bu seçenek ile siteniz Pinterest entagrasyonu kurulumu yapılacaktır.

Devam etmek için seçim yapın
TEKNİK GELİŞTİRMELER

Bu aşamada web sitenize ek özellikler seçebilirsiniz. Fiyata dahil özellikler standart siteler için yeterlidir. Zorunlu Değildir.

Fiyata 3 GB disk alanı dahildir. İsteğe bağlı olarak arttırabilirsiniz.

Fiyat 10 GB bant genişliği dahildir. İsteğe bağlı arttırabilirsiniz.

Fiyat 3 e-posta hesabı dahildir. İsteğe bağlı arttırabilirsiniz.

Fiyata 1 yıllık standart hosting ücreti dahildir. İsteğe bağlı özel sunucu tercih edebilirsiniz.

Devam etmek için seçim yapın
GRAFİK TASARIM

Sitenizde talep ettiğiniz grafik tasarım öğeleri. Zorunlu değildir.

Devam etmek için seçim yapın
SON DETAYLAR

Fiyat Teklifine Son Halini Verin ve E-posta adresinize gönderin. (Fiyatlara Kdv Dahil Değildir)

Standart Teslim Süresi 15 İş Günüdür.

Siteniz SEO uyumludur. Ekstra ayarlar yapılacaktır.

Devam etmek için seçim yapın
TOPLAM TUTAR

Son fiyat :

Summary

Açıklama Bilgi Adet Ücret
İndirim :
Toplam :

Web site fiyatları hakkında hazırladığımız yazımız burada sona eriyor. Profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışarak sektöründe öne çıkan bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu web sitesi kurumsal imajınızı güçlendirir ve işiniz için yeni kapılar açar.

Web Tasarım Fiyatları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Talep edilecek özelliklere göre web sitesi fiyatı 2.500 TL den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır.

Talep edilecek özelliklere göre en ucuz web sitesi fiyatı 750 TL den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır. Bu fiyata bir yıllık alan adı, hosting ve SSL sertifikası dahildir. Tek sayfa web sitesi için geçerlidir.

Profesyonel web sitesi fiyatları 12.000 TL den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır.

E-ticaret web sitesi fiyatları 8.000 TL’den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır.

Kurumsal web site fiyatları 8.000 TL’den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır.

Profesyonel SEO ihtiyaçlarınız için neden dijital ajans ile çalışmanız gerektiğine dair hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz; Dijital Medya Ajansı İle Neden Çalışmalısınız?

Hazır web site fiyatları 2.500 TL’den başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır.

WordPress site fiyatları 1.000 TL’den başlayarak talepleriniz doğrultusunda yukarı doğru çıkmaktadır.

Portfolyo web site fiyatları 4.000 TL’den başlayarak beklentileriniz doğrultusunda yukarı doğru artmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, yorumunuzu veya sorunuzu şimdi yazın!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konu İle İlgili Diğer Yazılar...
Sayfa Klavuzu