Video Marketing / Pazarlama

DİJİTAL MEDYA AJANSI

Profesyonel video marketing/pazarlama ajansı LongWay Media yanınızda! Reklam stratejisi olan şirketlerin büyük çoğunluğu video reklam çalışmasını önceliyor. Sebebi de oldukça basit ve anlamlı: potansiyel müşterilerinize ses, görüntü aracılığıyla karmaşık fikirlerinizi bile rahatlıkla anlatabilirsiniz.

Dijital medyayı kullanıcılarının davranış şekilleri de bunu destekler nitelikte:

  • Video reklam yapan şirketler kullanmayanlara oranla daha hızlı geri dönüş alırlar.
  • Video reklamlar arama motorlarında, sosyal medya ortamlarında iki kat fazla etkileşim yaratırlar.
  • Açılış sayfanızdaki videolar kullanıcıları tutma süresini kayda değer biçimde artırır.
  • E-postalarda kullanılan videolar, e-postaların açılma oranlarını yaklaşık üç kat artırır.
  • Kullanıcıların %90’ı videolu sitelerde daha çok zaman geçiriyor.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi

Animasyon

Video Blog

360 Derece Çekim

Etkinlik Videoları

Video Reklam / Animasyon

Firmanızın rakiplerinizden kolayca ayırt edilmesini sağlayacak video imajlar üretiyoruz ve pazarlamasını yapıyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Pazarlama yalnızca para kazanmak değildir. Aynı zamanda kim olduğunuzu, neye değer verdiğinizi ve işlerinizi nasıl yürüttüğünüzü en verimli ve kolay anlatabildiğiniz vitrindir. LongWay Media sizin için hazırladığı videolarda şirketinizin kimliğini, duyarlılığını, deneyimini ve iddiasını yansıtmayı amaçlar. Video pazarlama en kalıcı pazarlama yöntemlerinin başında gelir. Markanızı kaliteli ekipman ve uzman kadromuz ile kayda alıyoruz. Ve akılda kalıcı, dikkat çeken video içerikler üretiyoruz.

360 Derece Çekim

Teknoloji sürekli olarak değişiyor. Beraberinde yeni pazar alanları ve pazarlama araçlarını da ortaya çıkarıyor. 360 derece çekim de bu konuda en popüler olanlardan. 360 derece çekim izleyen, etkileşim kuranların ilgili reklamla alaka düzeyi oldukça artıyor. Google yakın zaman önce standart video ile 360 derece çekilmiş video reklam arasındaki performans farkını ölçmek için bir test yaptı. Sonuçlar ilginçti; 360 derece çekim videonun görüntülenme sayısı standart videoya göre düşük olmasına rağmen tıklanma oranı diğerinin yaklaşık %50 daha fazlası idi. Reklam maliyeti açısından da daha optimal olduğu sonucuna varıldı. Peki insanlar neden 360 derece çekimde daha çok zaman geçirdi sizce? Cevabı oldukça mantıklı ve defalarca kanıtlanmış bir durum. İnsanlar kendilerinin yönlendirebildiği durumlardan daha çok keyif alıyorlar ve sizin anlatmak istediğinizin kendilerini ilgilendiren kısımlarına odaklanabiliyorlar. LongWay Media, profesyonel ekipman desteği ve tecrübesiyle işletmenizin rakiplerinden ayırt edilmesini, bir adım daha öne çıkmanızı sağlar.a

Animasyon

Son zamanlarda en basit ve etkili video tekniği olan animasyon çalışmalar çok geniş bir kitle tarafından tüketiliyor. Grafik tasarımcılarımız 2D ve 3D animasyon çalışmalarla karmaşık ve teknik olabilecek tüm hizmet/ürün tanıtımını tasarlıyor. Sosyal medyanın her alanı için özelleştirerek müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Etkinlik Videoları

Fuarlar, konferanslar ve özel etkinlikleriniz de pazarlama için kullanabileceğiniz çok sayıda içeriği ortaya çıkarabilir. Sizi takip eden müşterilerinizin organizasyon kapasitenizi görmesi, kurumsal altyapınızı gözlemlemesi için bu iyi bir fırsattır. LongWay Media, etkinliklerinizde profesyonel ekipmanla canlı yayın, röportaj videoları hazırlar. Daha sonrasında da kullanabileceğiniz video pazarlama araçlarına dönüştürür.

Video Blog

Verdiğiniz hizmetle, sattığınız ürünle ilgili ayrıntılı bilgi vererek, çok sorulan soruları cevaplayarak potansiyel müşterilerinizin dikkatini mi çekmek istiyorsunuz. Video bloglar tam da bu işe yarıyor. Yaklaşık birer dakikalık video blog çalışmalarıyla sitenizdeki ürüne, hizmete müşterilerinizi yönlendirebileceğiniz videolar hazırlıyoruz. Dijital alandaki arama hacmine bağlı olarak ürün, hizmet başlıklarında video içeriğin yönetilmesi, çekimi ve pazarlamasını profesyonel ekibimizle yürütüyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız