Logo Tasarımı

MARKALAŞMA İÇİN İLK ADIM!

Başarılı şirketlerin logoları da, verdikleri hizmet, sattıkları ürün kadar insanların hafızasında yer eder. Bu şirketlerin arasında yer almak için size profesyonel, akılda kalıcı ve misyonunuzla uyumlu logo çalışmaları tasarlıyoruz.

Sektörünüze Özel Kurumsal Logo Çalışmalarını Sizin İçin Hazırlıyoruz!

Markalaşma iddiasındaki işletmeler için üzerinde belki de en çok düşünülmesi ve uygulama alanları hesap edilerek tasarlanması gereken iş logodur. Markanızı şık ve özgün olarak anlatan logonuz kaliteli müşteri kitlesine ulaşmanız için de bir basamaktır.

LongWay Media bünyesindeki illüstratörler ve grafik tasarımcılar markanızı, amacınızı, sektörünüzü göz önünde bulundurarak size şık alternatifler sunuyor. Markanızı akıllara kazıyacak olan özgün bir logo tasarımı, markanızı ön plana çıkaracak ve potansiyel müşterilerinizin güvenini artıracaktır.

PROFESYONEL LOGO TASARIMI
Kurumsal Web Tasarim Firmasi Longway Media Logo

Kişiye ve kuruma özel logo çalışması aşamaları

Neler Tasarlarız?

Araştırma

Kişiye ve kuruma özel logo tasarımlarıyla kendinizi farkettirin! 

Her yaratıcı logo tasarımına araştırma ile başlarız. İşletmeniz hakkında herkesten daha fazla şeyi siz bilirsiniz ve bu yüzden sizi ve işinizi tanıyarak logo tasarımına başlarız. Tasarım ekibimiz tasarım çalışmalarına başlamadan önce sektörünüz hakkında kendi araştırmalarını yapar. Şirketiniz için dikkat çeken bir logo tasarlamak için araştırma, marka mesajınızı ileten, basit, akılda kalıcı ve sektöre uygun bir simge elde etmek için gerekli olan ilk adımdır.

Neler Tasarlarız?

Konsept Belirleme

Kişiye ve kuruma özel logo tasarımlarıyla kendinizi farkettirin! 

Detaylı araştırmayı yaptıktan sonra, incelemeniz için birkaç taslak çalışmayı bir araya getiririz. Marka imajınızın veya mesajınızın özünü gerçekten yakalayan çalışmalar üzerine odaklanırız. Daha sonra bu fikirleri sizinle birlikte inceleriz. Şirketiniz veya markanız için ilk logo sunumlarını incelemek için sizden gelen önerileri değerlendirip, uygulamaya geçmek için geri bildiriminizi memnuniyetle karşılarız.

Neler Tasarlarız?

Revizyonlar

Kişiye ve kuruma özel logo tasarımlarıyla kendinizi farkettirin! 

Logo tasarım sürecinde revizyonlar gereklidir. Revizyon isteklerinizi karşılıksız bırakmayız ve genellikle bir logoyu mükemmelleştirmek için gerekli revizyonların miktarını 3 ile sınırlı tutarız.

Neler Tasarlarız?

Logonuz Hazır!

Kişiye ve kuruma özel logo tasarımlarıyla kendinizi farkettirin! 

Revizeler ve son değerlendirmelerin ardından size özel olarak çalışılmış logonuz artık hazır! Markanızı temsil edecek olan logo çalışmasını kullanabileceğiniz alanlara uygun olarak farklı versiyonlarda ve ebatlarda boyutlandırarak size teslim ederiz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Kişiye Özel Logo Tasarımı Hakkında

Sık Sorulan Sorular
Online logo tasarım siparişi verebilir miyim?

Sitemizde bulunan iletişim formundan, online olarak logo tasarım hizmeti hakkında bilgi alabilir ve logo tasarım hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Logo tasarım ücretleri, çalışmanın detaylandırılması, teknik olarak özel illüstrasyon istenip istenmediği, zaman planlaması gibi başlıklara göre değişiklik gösterir. Profesyonel grafik tasarım ekibimiz bu konuda sizinle sürekli iletişimde kalarak yardımcı olacaktır.

Sizin ihtiyacınız ve kullanmayı hedeflediğiniz tüm yazılı ve dijital alanlara uygun ve uyumlu tarafınıza iletiriz. PNG, JPG, PDF, EPS, Aİ temel formatlardır.

Sizinle yaptığımız iş sözleşmesi ile birlikte logonuz üzerinde hak iddia etmeyiz. Rakip firmalar ve kötüye kullanım amaçlı logonuzu başkasının kullanmasının önüne geçmek için logonuzu tescil ettirmelisiniz.

Logonuzun çalışma dosyalarını sizin için arşivimizde saklarız. Olumsuz her ihtimale karşı ihtiyacınız dahilinde size tekrar göndeririz. Logonuzu kullanmak istediğiniz yeni bir alan olursa yapılacak olan çalışma için ücret talep etmeyiz.

Dijital ajans; içerisinde bulunduğumuz dijital çağda reklam hizmetlerini dijital ortamlarda hazırlayan, yayınlayan ve optimize eden yenilikçi ajanslardır. Ayrıntılı bilgi için Dijital Ajans Nedir yazımızı okuyun.

Dikkat çeken, akılda kalıcı tasarım!

Özgün, şık ve modern tasarımlı logo sahibi olmak çok zor değil, yeter ki doğru adımı atın!

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız