Google Benim İşletmem Yönetimi

_
ARAMA VE HARİTALARDA GÖRÜNÜR OLUN!

Google Benim İşletmem Yönetimi ile yerel işletmenizin aramalarda listelenmesinden fazlasına sahip olursunuz. Yönetim ve Google My Business SEO hizmeti ile İşletme profilinizle Google Arama ve Google Haritalar’da daha fazla görünür olursunuz.

Google Benim İşletmem kaydı olan restoran sayısı5+MİLYAR
Google Benim İşletmem kaydı olan otel sayısı3+MİLYAR
Google Benim İşletmem kaydı olan giyim mağazası sayısı1+MİLYAR
Google Benim İşletmem kaydı olan kahve dükkanı sayısı5+MİLYON

Google Benim İşletmem Hesabı Açmak Neye Yarar?

  • İşletmenize ait fotoğraflar ve özgün teklifler yayınlayarak işletmenizi özel kılan özellikleri öne çıkarabilirsiniz. Böylece müşterilerinize sizi neden tercih edebileceklerini gösterebilirsiniz. Müşterileriniz sizinle iletişim kurmaya hazır, bunun için yapmanız gereken tek şey işletme profilinizi oluşturmak. Potansiyel müşterilerinizin size telefon etmelerini, mesaj göndermelerini veya işletmeniz hakkında yorum yapmalarını istiyorsanız daha çok geç kalmayın. Daha fazla iletişim kanalı ile daha fazla etkileşim ile daha fazla iş potansiyeli yakalayabilirsiniz.
  • Google İşletme Hesabı ile müşterilerinizin işletme profilinizle nasıl etkileşim kurduğunu (tıklama, arama, rezervasyon, takip) görebilirsiniz.

PROFESYONEL

_

GOOGLE İŞLETMEM SEO ve YÖNETİM HİZMETİ ALIN!

Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi: 9.00 – 19.00
Pazar: Kapalı

AdresOsmanağa Mahallesi Serasker Caddesi
No:88/4 Nergiz İş Hanı Kadıköy/İSTANBUL

Telefon – E-posta+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Google Benim İşletmem Hakkında

Sık Sorulan Sorular

Google Benim İşletmem nedir?

Google Benim İşletmem, işletmenizin profilini ve işletmenizin web sitesini Google Arama ve Google Haritalar’da listelenmesine olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır. Google Benim İşletmem Hesabı ile müşterilerinizin karşısına çıkıp onlarla bağlantı kurabilir, işletme profilinizde güncelleme yayınlayabilir ve müşterilerinizin işletmenizle Google’da nasıl etkileşime geçtiğini görebilirsiniz.

Google İşletme Profili nedir?

Google İşletme Profili, işletmenizin arama sonuçlarında istediğiniz biçimiyle görünmesini sağlar. Potansiyel müşterilerinizin Google Arama ve Google Haritalar’da işletmenizi ya da sizinkilere benzer ürün veya hizmetleri aradığı anda sizinle karşılaşırlar. Google Benim İşletmem hesabınıza giriş yaparak adres, telefon, web sitesi, çalışma saatleri ve diğer bilgilerinizi güncelleyerek müşterilerinizin sizi bulmasını ve sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Google Benim İşletmem ücretli midir?

Google Benim İşletmem hesabını herkes, hiçbir ücret ödemeden kullanabilir. Ayrıca, Google Ads ile işletmenizi büyütmek için LongWay Media ile iletişime geçebilirsiniz.

Google işletme web sitesi nedir?

Google işletme web sitesi, birkaç dakika içinde oluşturabileceğiniz tamamen ücretsiz ve profesyonel bir web sitesidir. İşletme profilinizdeki bilgilerle otomatik olarak oluşturabilir ve profilinizde yaptığınız değişikliklerle otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Size sunulacak olan temalardan birini seçerek müşterilerinizden arama, mesaj gönderme ya da fiyat teklifi alma gibi çeşitli yollarla sizinle iletişime geçme seçeneği sunma imkanınız olur.

Google Benim İşletmem ile daha fazla müşteriye nasıl ulaşılır?

Google Benim İşletmem hesabınız ile Google’da işletmenizi aradıkları anda kullanıcıların dikkatini çekme ve etkileşime dönüştürme fırsatınız olur. Google İşletme Profili oluşturarak Google Arama ve Google Haritalar’da yer almış olursunuz. Analizler sayesinde müşteri etkileşiminizi daha iyi sonuçlar sağlayacak şekilde nasıl optimize edeceğinizi öğrenirsiniz. Müşteriler sekmesi kısmında, daha fazla etkileşime ortam hazırlamak için müşterilerle iletişimi sürdürmenize olanak tanınır.

Fiziksel bir mağazam olmasa bile Google Benim İşletmem kullanılabilir mi?

İşinizi evden yürütmeniz ya da fiziksel olarak var olan işletmeye sahip olmanız fark etmez. İş bilgilerinizi fiziksel adresiniz olsa da olmasa da Google’da listelenecek şekilde girebilirsiniz. Profesyonel Google İşletme Hesabı açmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Benim İşletmem doğrulama nasıl yapılır?

Bu oldukça kolay bir işlemdir. Çoğu işletme telefonla, SMS’le veya isteği üzerine Google’ın adresine göndereceği posta ile işletmenin sahibi olduğunu doğrulayabilir. İşletmenizi nasıl doğrulayacağınız hakkında daha fazla bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Google Benim İşletmem kullanıcı ekleme nasıl yapılır?

-Öncelikle Google Benim İşletmem‘de oturum açın.
*Birden fazla konumunuz varsa yönetmek istediğiniz konumu seçmelisiniz.
-Soldaki menüde Kullanıcılar’ı tıklayın.
-Sağ üstteki Yeni kullanıcıları davet et simgesini tıklayın.
-Eklemek istediğiniz kullanıcının adını veya e-posta adresini girin.
-Kullanıcının rolünü seçmek için Bir rol seç ardından Sahip, Yönetici veya Mekan Yöneticisi‘ni tıklayın.
Davet Et‘e tıklayın.
Davet edilen kişiler daveti kabul ederek hemen kullanıcı olmayı seçebilir.
Bu sayfada, kullanıcı olmaya davet edilen kullanıcılar ve tüm etkin kullanıcılar gösterilir. Bekleyen davetiyeleri iptal etmek için, kaldırmak istediğiniz davetiyenin bulunduğu satırdaki X simgesini tıklayın.
Bir davetiye kabul edildiğinde giriş için yetki verilenler e-posta yoluyla bilgilendirilir. Hesaptaki tüm kullanıcılar, profil sahipleriyle yöneticilerinin adlarını ve e-posta adreslerini görüntüleyebilir.

Google Benim İşletmem Hakkında

İşletmeler için Google Benim İşletmem Hesabı