BLOG

Google Ads rehberi
Google Reklam
Burak Kaya

Google Ads Nedir?

Google Ads, işletmelerin Google Arama Ağı, YouTube ve diğer Google iş ortaklarında reklam vererek hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayan güçlü bir dijital pazarlama platformudur. Bu yazıda, Google Ads’in temel işleyişini, sunduğu avantajları ve dijital pazarlama stratejilerinizde nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Yazıyı Okuyun »
blank
Blog
Huseyin Unal

Sağlık sektöründe reklam yasakları 2024

Sağlık sektöründe reklam yasakları, 29 Temmuz 2023 tarihli Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik kapsamında yeniden düzenlendi. Bu yönetmelikteki önemli noktaları ve doktorların, sağlık kuruluşlarının reklam yasakları konusunda dikkat etmesi gerekenleri inceleyeceğiz. Sağlık

Yazıyı Okuyun »
Yapay Zeka ve Dijital Pazarlama
Blog
Burak Kaya

Yapay Zeka’nın Dijital Pazarlama Üzerindeki Etkileri ve Uygulamaları

Yapay zeka, dijital pazarlama stratejilerini kökten değiştiriyor. Bu kapsamlı yazıda, yapay zekanın dijital pazarlama dünyasını nasıl dönüştürdüğüne, hangi araçların bu evrimde rol oynadığına ve bu teknolojinin karşılaştığı etik ve teknik zorluklara derinlemesine bir bakış atıyoruz. Eğer dijital pazarlama ve yapay zeka’nın kesişim noktasında neler olduğunu merak ediyorsanız, bu yazı tam size göre.

Yazıyı Okuyun »
Wordpress Rehberi
Blog
Burak Kaya

WordPress Nedir? Başlangıç Rehberi

Bu yazı, WordPress hakkında geniş bir bilgi edinmek isteyen herkes için bir başlangıç rehberi niteliğinde. WordPress’in ne olduğunu, tarihçesini, özelliklerini ve avantajlarını bu yazımızdan okuyun. Yazı, WordPress’in kullanım alanları, nasıl kullanılacağı, potansiyel dezavantajları ve kimler için uygun olduğu gibi konularını içeriyor. Son olarak, WordPress ile ilgili sıkça sorulan sorulara yanıtlar veriyoruz. Bu yazı, WordPress hakkında geniş bilgi edinmek isteyen herkes için bir başlangıç rehberdir.

Yazıyı Okuyun »
Google Tag Manager Rehberi
Dijital Pazarlama
Burak Kaya

Google Tag Manager (GTM) Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bu blog yazısı, Google Tag Manager’ın ne olduğunu, nasıl kullanıldığını ve web sitesi optimizasyonuna nasıl katkıda bulunduğunu ayrıntılı olarak anlatmayı amaçlıyor. İster bir pazarlama profesyoneli, ister bir web geliştiricisi, isterse bir iş sahibi olun, GTM’nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Yazıyı Okuyun »
Google Reklam Verme ve Google Adwords
Google Reklam
Burak Kaya

Google Ads Reklam Verme

Google Ads ve reklam verme süreçleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olun. Bu yazıyı okuyarak Google Ads, kampanya türleri, reklam türleri ve Google Ads’te sık kullanılan kavramlara hakim olun.

Yazıyı Okuyun »

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız