Skip to content

Kurumsal Ürün Tasarımı

AKILDA KALICI, ÖZGÜN TASARIM!

Grafik tasarımın matematiğine ve estetiğine güvenmelisiniz. LongWay Media, kurumsal ürünlerinizi büyük titizlikle hazırlar ve görünen yüzünüzü tasarlar. Kurumsal ürün tasarımı hizmeti için hala geç değil! 

Sektörünüze Özel Kurumsal Ürün Tasarımı ile Ayırt Edilirsiniz!

Kurumsal ürünler, şirketlerin müşterileriyle genelde ilk etkileşime geçtiği araçlardır. Kartvizit, broşür, katalog gibi sizi ve hizmetinizi anlatan araçları akılda kalıcı biçimde tasarlıyoruz. İşletmenizin estetik kaygıları varsa ve müşterilerinizi ilk baştan itibaren etkilemeyi hedefliyorsanız bizi arayın.

KURUMSAL ÜRÜN TASARIMI

Eksiksiz Web Tasarım Çözümleri

Longway Media, profesyonel dijital ajans hizmetleri verir. Çağı yakalayan ve SEO uyumlu kurumsal web sitenizi yayına almakla kalmayız. Talep etmeniz durumunda kurumsal web siteniz için:

Kurumsal Web Tasarim Firmasi Longway Media Logo

Kurumsal ürün tasarımında özgün, yaratıcı ve akılda kalıcı kurumsal çözümler üretiyoruz!

Online içerikler, geleneksel türlere göre daha interaktif, hızlı değiştirip, güncellenebilir olmaları bakımından tartışmasız çok öndeler. Online haber sitesi size çok konuda avantaj sağlar.

Bunlardan bazıları:

  • Maliyetinin basılı kaynaklara göre çok daha ucuz olması.
  • Çok sayıda haber başlığını ve içeriğini kategori bazlı kullanıcılarına sunabilme.
  • Kullanıcılarla etkileşime girebilme.

Neler Tasarlarız?

Broşür Tasarımı

Basılı yayınlarınız ve kurumsal kimliğiniz için tasarım hizmetlerimiz…

Eski bir pazarlama ve tanıtım aracı olan broşürler günümüzde etkisini yitirse de hala çok yaygın kullanılıyor. Fakat broşürünüz sıradan olmak zorunda değil. Eğer asıl pazarlama, tanıtım aracı olarak broşürünüze güvenmiyorsanız doğru yoldasınız. Broşür, bir işletme için toplam kurumsallığını yansıttığı ve kolay anlaşılır, özgün olduğu müddetçe başarılıdır. LongWay Media, işletmenizin dijital olan ve olmayan tanıtım broşürünüzü en verimli şekilde geri dönüş alabileceğiniz şekilde tasarlar.

Neler Tasarlarız?

Kartvizit Tasarımı

Basılı yayınlarınız ve kurumsal kimliğiniz için tasarım hizmetlerimiz…

Şirketiniz için logodan sonra karar vermekte en çok zorlandığınız kısım kartvizit tasarımınız mı? Cevabınız evet ise haklı kaygılarınız var demektir. Çünkü kartvizitler sizler için çok geniş bir zaman içinde network çalışması yürütürler. Potansiyel müşterilerinizin sizinle tanışma ve sizinle iş yapmaya karar vermesi, sizi aramayı tercih etmesi noktasında kartvizitler tasarımları, basım kaliteleri ve tabii ki kağıt tercihleriyle en çok tercih edilen ama en çok da hızlı tüketilen ve akılda kalmama ihtimali olan kurumsal üründür. LongWay Media, şirketinizin duruşunu ve amacını iyi anlatan şık kartvizit çalışmaları yapar.

Neler Tasarlarız?

Katalog Tasarımı

Basılı yayınlarınız ve kurumsal kimliğiniz için tasarım hizmetlerimiz…

İşletmenizdeki çok sayıda ürün veya hizmeti ayrıntılı tanıtmak mı istiyorsunuz? Sizler için tasarlayacağımız e-katalog ve basılı katalog ile müşterilerinize sektördeki deneyiminizi, referanslarınızı, yaptığınız işin teknik özelliklerini ve ekibinizi tanıtabilirsiniz.

Basılı Katalog Tasarımı: Şirketler için matbu evrakların içinde sayılan kataloglar bazı sektörler için hala vazgeçilmez önemde. Şirketinizin kuruluşu, amacı, vizyonu, misyonu gibi birçok kurumsal bilgiyi de müşterilerinize iletebileceğiniz kataloglarınızı LongWay Media olarak hazırlıyoruz.

E-katalog Tasarımı: E-katalog çalışmaları kolayca revize edilebilmeleri ve online olarak sizin diğer dijital alanlarınıza yönlendirmeler yapacağı için son yıllarda daha çok tercih edilmekte. LongWay Media, mobil, tablet, masaüstü cihazlarla uyumlu e-kataloglarınızı tasarlıyor.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Sektörün ihtiyaçlarını anlama

Sektörünüzle ilgili en güncel verileri dikkate alarak, firmanızın deneyimi ve prensiplerini yansıtacak grafik çalışmaları için bilgi toplarız.

Renk, font, tarza karar verme

Firmanızla özdeşleşen ya da özdeşleşmesini istediğiniz renkler konusunda ön çalışma yaparız. Size özel font ve tasarımla ilk taslak çalışmaları çıkarırız.

İlk çalışmaların gözden geçirilmesi

Sizden gelen beklenti ve istekleri dinler, çalışmada geliştirilmesi gereken kısımlar varsa bunları kayıt altına alırız.

Kurumsal Urun Tasarimi Longway Media

Çalışmaya son halinin verilmesi

Yapılan grafik tasarım çalışması üzerine son değerlendirmeleri alırız.

Demo çıktı alınması

Grafik tasarımı yapılan kurumsal araçların demo çıkışlarını alır inceleriz, tasarımda ve baskıda firesiz kaliteyi hedefleriz.

İstenilen formatlarda çıktıların alınması

Tasarımın bitişinin ardından çalışmanın kullanılacak alanlara uygun çıktılara alınarak size iletilir, ihtiyaç duyulursa teknik destek sağlanır.

Kurumsal kimliğinizi güçlendirelim!

Kurumsal ürünlerinizin modern bir tasarımla yeniden yaratılmasına hazır mısınız?

Alışveriş sepeti