Kurumsal Ürün Tasarımı

_
AKILDA KALICI, ÖZGÜN TASARIM!

Grafik tasarımın matematiğine ve estetiğine güvenmelisiniz. LongWay Media, kurumsal ürünlerinizi büyük titizlikle hazırlar ve görünen yüzünüzü tasarlar. Kurumsal ürün tasarımı hizmeti için hala geç değil! 

1350PROJE
8+YIL
367MÜŞTERİ
46+DEVAM EDEN PROJE

Sektörünüze Özel Kurumsal Ürün Tasarımı ile Ayırt Edilirsiniz!

  • Kurumsal ürünler, şirketlerin müşterileriyle genelde ilk etkileşime geçtiği araçlardır. Kartvizit, broşür, katalog gibi sizi ve hizmetinizi anlatan araçları akılda kalıcı biçimde tasarlıyoruz. İşletmenizin estetik kaygıları varsa ve müşterilerinizi ilk baştan itibaren etkilemeyi hedefliyorsanız bizi arayın.
kurumsal ürün tasarımı

PROFESYONEL

_

KURUMSAL ÜRÜN TASARIMI

Neler Tasarlarız?

Basılı yayınlarınız ve kurumsal kimliğiniz için tasarım hizmetlerimiz…

Broşür Tasarımı

Eski bir pazarlama ve tanıtım aracı olan broşürler günümüzde etkisini yitirse de hala çok yaygın kullanılıyor. Fakat broşürünüz sıradan olmak zorunda değil. Eğer asıl pazarlama, tanıtım aracı olarak broşürünüze güvenmiyorsanız doğru yoldasınız. Broşür, bir işletme için toplam kurumsallığını yansıttığı ve kolay anlaşılır, özgün olduğu müddetçe başarılıdır. LongWay Media, işletmenizin dijital olan ve olmayan tanıtım broşürünüzü en verimli şekilde geri dönüş alabileceğiniz şekilde tasarlar.

Neler Tasarlarız?

Basılı yayınlarınız ve kurumsal kimliğiniz için tasarım hizmetlerimiz…

Kartvizit Tasarımı

Şirketiniz için logodan sonra karar vermekte en çok zorlandığınız kısım kartvizit tasarımınız mı? Cevabınız evet ise haklı kaygılarınız var demektir. Çünkü kartvizitler sizler için çok geniş bir zaman içinde network çalışması yürütürler. Potansiyel müşterilerinizin sizinle tanışma ve sizinle iş yapmaya karar vermesi, sizi aramayı tercih etmesi noktasında kartvizitler tasarımları, basım kaliteleri ve tabii ki kağıt tercihleriyle en çok tercih edilen ama en çok da hızlı tüketilen ve akılda kalmama ihtimali olan kurumsal üründür. LongWay Media, şirketinizin duruşunu ve amacını iyi anlatan şık kartvizit çalışmaları yapar.

Neler Tasarlarız?

Basılı yayınlarınız ve kurumsal kimliğiniz için tasarım hizmetlerimiz…

Katalog Tasarımı

İşletmenizdeki çok sayıda ürün veya hizmeti ayrıntılı tanıtmak mı istiyorsunuz? Sizler için tasarlayacağımız e-katalog ve basılı katalog ile müşterilerinize sektördeki deneyiminizi, referanslarınızı, yaptığınız işin teknik özelliklerini ve ekibinizi tanıtabilirsiniz.

Basılı Katalog Tasarımı: Şirketler için matbu evrakların içinde sayılan kataloglar bazı sektörler için hala vazgeçilmez önemde. Şirketinizin kuruluşu, amacı, vizyonu, misyonu gibi birçok kurumsal bilgiyi de müşterilerinize iletebileceğiniz kataloglarınızı LongWay Media olarak hazırlıyoruz.

E-katalog Tasarımı: E-katalog çalışmaları kolayca revize edilebilmeleri ve online olarak sizin diğer dijital alanlarınıza yönlendirmeler yapacağı için son yıllarda daha çok tercih edilmekte. LongWay Media, mobil, tablet, masaüstü cihazlarla uyumlu e-kataloglarınızı tasarlıyor.

Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi: 9.00 – 19.00
Pazar: Kapalı

AdresOsmanağa Mahallesi Serasker Caddesi
No:88/4 Nergiz İş Hanı Kadıköy/İSTANBUL

Telefon – E-posta+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Sektörün ihtiyaçlarını anlama

Sektörünüzle ilgili en güncel verileri dikkate alarak, firmanızın deneyimi ve prensiplerini yansıtacak grafik çalışmaları için bilgi toplarız.

Renk, font, tarza karar verme

Firmanızla özdeşleşen ya da özdeşleşmesini istediğiniz renkler konusunda ön çalışma yaparız. Size özel font ve tasarımla ilk taslak çalışmaları çıkarırız.

İlk çalışmaların gözden geçirilmesi

Sizden gelen beklenti ve istekleri dinler, çalışmada geliştirilmesi gereken kısımlar varsa bunları kayıt altına alırız.
profesyonel web tasarım

Çalışmaya son halinin verilmesi

Yapılan grafik tasarım çalışması üzerine son değerlendirmeleri alırız. 

Demo çıktı alınması

Grafik tasarımı yapılan kurumsal araçların demo çıkışlarını alır inceleriz, tasarımda ve baskıda firesiz kaliteyi hedefleriz.

İstenilen formatlarda çıktıların alınması

Tasarımın bitişinin ardından çalışmanın kullanılacak alanlara uygun çıktılara alınarak size iletilir, ihtiyaç duyulursa teknik destek sağlanır.

Kurumsal kimliğinizi güçlendirelim!

Kurumsal ürünlerinizin modern bir tasarımla yeniden yaratılmasına hazır mısınız?