Skip to content

LONGWAY MEDIA HAKKINDA

LongWay Media, web tasarım ve yazılım alanında yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet veriyor. Firmalarınız için, şık tasarımları olan ve arama motorlarında hızlı yükselen web siteleri hazırlıyoruz.

Başarılı bir web projesi için ortak çalışma ruhunu olmazsa olmaz görüyoruz. Bu nedenle tecrübelerimiz ile sizleri yönlendiriyor ve sizden sektör bilgilerini en ince ayrıntısına kadar almaya çaba gösteriyoruz.

Başarılı bir web projesinin zaman ve emek istediğinin bilinciyle projelerimizi kısa vadeli değil uzun vadeli olarak planlıyoruz. Bizimle çalışarak sadece web tasarım hizmeti almazsınız; Başarılı web projesinin sahibi olursunuz…

HEDEFLERİ OLAN WEB PROJELERİ

LongWay Media olarak önceliğimiz kendi alanında hedefleri olan web projeleri ortaya çıkarmaktır. Web sektörünün firmalar ve kişiler için ortaya çıkardığı fırsatların bilincinde olan bir ekibiz. Bu fırsatları sonuna kadar kullanmak istiyoruz. Hangi sektörde olursa olsun alanında ses getiren ve rakiplerinde ürperti yaratan projeleri hedefliyoruz.

KALICI WEB PROJELERİ

Önceliğimiz kısa vadeli web projeleri değildir. İster tanıtım ister e-ticaret web siteleri olsun yıllarca yayında olan web sitelerini yayına almak istiyoruz. Bunun yolunun da uyumlu bir ekip çalışmasından ve sahiplerine ticari dönüşü olan web projelerinden geçtiğinin farkındayız.

Long Way Media Logos
2013
KURULUŞ – İZMİR
LongWay Media, İzmir Bornova’da faaliyetlerine başladı. Web, grafik tasarım ve baskı alanlarında başlangıç yaptı.
2013
2015
TAŞINMA – İZMİR/Konak
Adres değişikliğine giderek İzmir / Konak ofisimize taşındı. Faaliyet alanlarına SEO ve E-ticaret hizmetlerini ekledi.
2015
2020
Yeni Planlar
İstanbul ofisimiz Kadıköy’de açıldı!
2020
2022
Yüzlerce Müşteri İle Büyüyoruz.
Arkasında bıraktığı 9 yılın ardından yüzlerce müşterisine hizmet verdi. Müşterilerinin ihtiyaçları çerçevesinde onlarla birlikte büyüdü.
2022
Osmanağa Mah Serasker Cad No:88/4 Nergiz İş Hanı, Kadıköy 34714
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma09:30 – 18:30
+902166061131

Alışveriş sepeti