LONGWAY MEDIA HAKKINDA

 

LongWay Media, web tasarım ve yazılım alanında yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet veriyor. Firmalarınız için, şık tasarımları olan ve arama motorlarında hızlı yükselen web siteleri hazırlıyoruz.

Başarılı bir web projesi için ortak çalışma ruhunu olmazsa olmaz görüyoruz. Bu nedenle tecrübelerimiz ile sizleri yönlendiriyor ve sizden sektör bilgilerini en ince ayrıntısına kadar almaya çaba gösteriyoruz.

Başarılı bir web projesinin zaman ve emek istediğinin bilinciyle projelerimizi kısa vadeli değil uzun vadeli olarak planlıyoruz. Bizimle çalışarak sadece web tasarım hizmeti almazsınız; Başarılı web projesinin sahibi olursunuz….

HEDEFLERİ OLAN WEB PROJELERİ

LongWay Media olarak önceliğimiz kendi alanında hedefleri olan web projeleri ortaya çıkarmaktır. Web sektörünün firmalar ve kişiler için ortaya çıkardığı fırsatların bilincinde olan bir ekibiz. Bu fırsatları sonuna kadar kullanmak istiyoruz. Hangi sektörde olursa olsun alanında ses getiren ve rakiplerinde ürperti yaratan projeleri hedefliyoruz.

KALICI WEB PROJELERİ

Önceliğimiz kısa vadeli web projeleri değildir. İster tanıtım ister e-ticaret web siteleri olsun yıllarca yayında olan web sitelerini yayına almak istiyoruz. Bunun yolunun da uyumlu bir ekip çalışmasından ve sahiplerine ticari dönüşü olan web projelerinden geçtiğinin farkındayız.

2013

KURULUŞ – İZMİR

LongWay Media, İzmir Bornova’da faaliyetlerine başladı. Web, grafik tasarım ve baskı alanlarında başlangıç yaptı.

2015

TAŞINMA – İZMİR/Konak

Adres değişikliğine giderek İzmir / Konak ofisimize taşındı. Faaliyet alanlarına SEO ve E-ticaret hizmetlerini ekledi.

2020

Yeni  Planlar 

İstanbul ofisimiz Kadıköy’de açıldı!

2022

Yüzlerce Müşteri İle Büyüyoruz.

Arkasında bıraktığı 9 yılın ardından yüzlerce müşterisine hizmet verdi. Müşterilerinin ihtiyaçları çerçevesinde onlarla birlikte büyüdü.

Bizimle İletişime Geçin

Web projeniz mi var? Fiyat araştırması mı yapıyorsunuz?

Bizden Bilgi Alın!