Skip to content

Haber Sitesi Tasarımı

PROFESYONEL HABER SİTESİ

Haber sitesi web tasarım hizmetimiz ile ziyaretçilerinize zengin içerikler sunun. Güncel tasarım trendleri ile tasarladığımız web siteleri ile kullanıcıları sitenizde tutun. Hızlı yüklenen ve yüksek Google Adsense dönüşümü sağlayan haber sitesi sahibi olun.

İnsanların %94’ü için güven sebebi web sitesi tasarımı!

İnternet kullanıcıları ister alışveriş yapıyor olsun, ister bilgi amaçlı ziyaretlerde olsun ilk olarak kolay anlaşılan, hızlı ve güvenilir, tutarlı web sitelerinde daha çok zaman geçiriyor.

Haber sitesi web tasarımı diğer site tasarımlarından farklı olarak çok sayıda yazılı içerik bulundurur. Bu yazılı içeriğin dengeli olarak siteye dağıtılması ve anlaşılır bir site haritasının olması kullanıcılar için oldukça önemlidir. Aksi halde içeriğiniz ne kadar güçlü ya da güncel olursa olsun, kullanıcılar kolay, hızlı ulaşamadıkları bilgi kaynaklarını hızla terk ederler.

PROFESYONEL HABER SİTESİ TASARIMI
Kurumsal Web Tasarim Firmasi Longway Media Logo

Online haber sitelerinin avantajları nelerdir?

Online içerikler, geleneksel türlere göre daha interaktif, hızlı değiştirip, güncellenebilir olmaları bakımından tartışmasız çok öndeler. Online haber sitesi size çok konuda avantaj sağlar.

Bunlardan bazıları:

  • Maliyetinin basılı kaynaklara göre çok daha ucuz olması.
  • Çok sayıda haber başlığını ve içeriğini kategori bazlı kullanıcılarına sunabilme.
  • Kullanıcılarla etkileşime girebilme.
Kullanışlı ve şık haber sitesi tasarımları için bize ulaşın!

Gelişkin haber web sitesi örnekleri, aynı zamanda çok sayıda modülün koordine içinde çalışmasını gerektirir. LongWay Media, sizler için hedef kitlenize uygun, kolay anlaşılır ve kullanıcı dostu, hızlı haber siteleri tasarlar. Kurumsal kimliğinizin korunduğu renk seçimlerinden, kullanılan fontlara ve grafiklere kadar titiz bir çalışmayla web sitenizi tasarlıyoruz.

Göz yormayan, sade ve şık tasarım

Haber sitesi çok sayıda yazılı içerik barındırdığı için arka plan renkleri ve tasarımını özenle yaparız. Genellikle beyaz ya da açık renklerde arka plan kullanımını esas alırız.

Izgara yapısı

Haber sitelerinin genellikle okuyucularına önden fikir sunması ve kullanılan manşetle yazının devamını okutması amacıyla ızgara yapısını kullanırız.

Haber sitesine uygun font seçimi

Grafik ve sayfada bulunan görseller kadar başka bir önemli unsur da kullanılan fontlardır. Haber başlığı, spot, ara başlık, metin, alıntı vb gibi alanlara uygun font seçimi yaparak sitenizi ilk bakışta diğerlerinden ayırt edilebilecek hale getiririz.

Haber Sitesi Web Tasarım Hizmeti

Görsel kullanımı

İçeriklerinizi anasayfada ya da kategori sayfalarında daha şık sunmanız için görsellerin bozulma olmadan çekilebilmesini sağlarız.

Menü yapısı

Menüde yer alacak olan üst kategoriler ve onlara bağlı alt kategorilerin önem sırasına göre düzenlemesini yaparak ziyaretçileriniz için kullanıcı dostu bir site haritası oluştururuz.

Popüler içerikler

Haber sitenizde en çok ilgi gören yazıları özel olarak listeleyebilir ve kullanıcılarınızın buna doğrudan ulaşmasını sağlarız.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Haber web sitesi örnekleri hangi özellikleri kapsar?

LongWay Media, en basitten en gelişmiş özelliklere kadar haber sitenizin tasarımını ve geliştirmesini yapar. Temel düzeydeki haber sitelerinin dışında çok sayıda haber siteleri için özelleştirilmiş modüllerle haber sitesi tasarımı konusunda şık ve gelişkin özellikler geliştiriyoruz.
Kolay Yönetim

Haber sitenizin yönetim paneli, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir arayüz tasarımına sahiptir. Sitenizin tasarım aşamasından sonra size ücretsiz olarak haber sitesi yönetimi eğitimi veriyoruz. Böylece sitenizde yapmak istediğiniz tüm yapısal değişiklikleri kolayca yönetebilirsiniz.

Haber siteniz hem altyapısı ile hem de yapacağımız optimizasyon çalışmaları ile başta Google olmak üzere tüm arama motorlarına SEO uyumlu olarak teslim edilir.

Arama motorlarının sitenizi “güvenli” olarak tanımlanması için gerekli olan SSL kurulumu sitenizde yapılır ve öyle teslim edilir. SSL sertifikası sizi arama motorlarındaki sıralamanız konusundan avantajlı hale getirir.

Haber sitesine reklam almak için kullanabileceğiniz şık ve genel tarzınızı bozmayacak reklam alanları tasarlarız. Farklı ebatlarda ve içeriklerde reklamlar alıp, site trafiğinize bağlı olarak gelir elde edebilir, iş ortaklıkları kurabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları özellikle haber sitelerine mobil cihazlarla ulaşım sağlar. Haber sitenizin tasarımı mobil uyumlu olduğunda kullanıcılar istedikleri haber kategorilerine ve yazılı içeriğe kolayca ulaşabilirler.

Dijital ajans: içerisinde bulunduğumuz dijital çağda reklam hizmetlerini dijital ortamlarda hazırlayan, yayınlayan ve optimize eden yenilikçi ajanslardır. Ayrıntılı bilgi için Dijital Ajans Nedir? yazımızı okuyun. Haber sitesi web tasarım hizmeti için profesyonel dijital ajans ile çalışmanızı öneririz.

Profesyonel Haber Web Sitesi Örnekleri İçin Bize Ulaşın!

Hızlı ve şık haber sitesi tasarımı ile kurumsal kimliğinizi güçlendirin!

Alışveriş sepeti