Skip to content

LinkedIn Reklam Yönetimi

İŞ AĞINIZI VE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN!

LinkedIn ile markanızı profesyonellerin bulunduğu dijital ağda öne çıkarmak deneyimli ve profesyonel iş ortaklarına ulaşabilirsiniz. LinkedIn yıllardır dünyadaki en büyük iş ağı olarak kendini geliştirdi. LinkedIn alanında çalışan ekibimiz, pazarlamacılar ve işverenler için harika bir havuz olan sitede işinizi büyütmenize yardımcı olacak bilgi ve uzmanlığa sahip.

LinkedIn, şirketiniz ve sizin için neden önemli?

LinkedIn profil sahibi olan kişiler, kurumlar, şirketler iş hayatında %78 daha çok varlık gösteriyor. Potansiyel iş ilişkileri oluşturmak ve yönetmek için harika bir fırsat sunmasının yanı sıra, LinkedIn son derece eğitimli çalışanlar edinmek isteyen firmalar için mükemmel bir ağ sağlıyor. İşe alım sürecinizi, sektördeki en iyi markalarla çalışmak isteyen kitleyle ilişkilenerek yüksek performanslı kampanyalar oluşturarak yönlendiriyoruz. Güçlü bir imaj üreterek, markanızı, sizi ve yeni fırsatlar arayan profesyonel uzmanlar arasında bağlantı kuracak bir konuma getiriyoruz.

Bu platformdaki varlığınızı yönetebilir, büyüme ve bağlantılar için fırsatları tanımlayabilir ve şirketinizin sahip olduğu rekabet avantajı hakkında sizi yönlendirebiliriz. Sektörle daha kalıcı bağlantılar kurmak ve şirketinizi en üst sıralara yerleştirmek için LinkedIn profilinizi profesyonelce yönetelim.

LINKEDIN REKLAM YÖNETİMİ

İşletme sayfası yönetimi

Güncel stratejiler ile uzun vadede tutarlı bir büyümeye yol açıyoruz ve planlı büyüme için daha iyi fırsatları gözden geçirmenizi sağlarız.

Profesyonel network kurma

Markanızı hedef kitleniz ile buluşturarak güçlü ortaklıklar oluşturmak için bağlantı kurarız.

Ücretli reklamlar ile etkileşim artırma

Ücretli reklamlar ile iş ilişkilerinizin katlanarak büyümesini sağlarız. Bu da ilişkilerinizin işe dönüşmesini hızlandırarak muhtemel potansiyel müşteriler yaratırken daha hızlı büyümenizi sağlar.

Linkedin Reklam Yönetimi

İçerik stratejisi

Markanız büyüdükçe, LinkedIn şirket sayfanız en yaratıcı beyinleri ve yetenekleri bulmak için harika bir fırsat sunar.

Influencer ilişkileri ile daha hızlı büyüme

Markanız büyüdükçe, LinkedIn şirket sayfanız en yaratıcı beyinleri ve yetenekleri bulmak için harika bir fırsat sunar.

LinkedIn reklam yönetimi ile büyüme

LinkedIn reklam kampanyaları ile reklam bütçenizi maksimum verimle kullanmayı hedefleriz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

LinkedIn Hakkında

Sık Sorulan Sorular
LinkedIn metin reklamları nedir?
LinkedIn’de hem akış, hem şirket, hem de profil sayfalarının üst bölümünde ve yan bölümünde çıkan reklamlardır. Genelde sayfa başına 4 tane reklam verilebilir. Sadece metin odaklı reklam modelidir ve hedef kitleniz, ana sayfasında gezinirken reklamınız dikkat çeker.
LinkedIn dönen reklamlar, farklı hizmetleri aynı anda tanıtmak için kullanılır. Dönen görseller ile tanıtımınız somutlaşır ve hedef kitlenizi hem masaüstü hem de mobil cihazlarda markanızla etkileşim kurmaya teşvik eder.
LinkedIn banner reklamlar ile ilgi çekici görsel kullanımıyla oldukça önemli yer tutar. En iyi LinkedIn banner reklamlar ilgi çekici, iyi zamanlanmış ve kişiselleştirilmiş olanlardır.
Hedeflediğiniz kitlede bulunan kullanıcılara reklamınız LinkedIn akışı üzerinde normal bir gönderi gibi gösterilir. İlgi çeken bir görsel ve metin kullanıyorsanız etkili sonuç alma ihtimaliniz kuvvetlidir.
LinkedIn sponsorlu InMail ile reklam verenlere, LinkedIn kullanıcılarına e-mail ile ulaşabilirsiniz. Böylelikle ulaşmak istediğiniz hedef kitleye direkt ulaşabilirsiniz. LinkedIn sponsorlu InMail ile atılan mailler hedef kitlenin mail kutusunda spam durumuna düşmez. Bunun sebebi ise LinkedIn tarafından mail çalışmalarının belirli bir zaman aralığına göre yapılmasıdır.

Faturalandırma, ödemeden önce 30 gün boyunca belirli bir sınıra kadar reklam vermenizi sağlar. 30 gün sonra bir fatura gönderilir ve ödeme yaparsınız. Bu faturalandırma yöntemi, başvuru ve kredi kontrol işlemi sırasında belirtilen, onaylanan aylık harcama limitinize kadar esnek bir aylık bütçeye sahip olmayı sağlar. LinkedIn, harcama limitinizin üzerinde harcamanıza izin verme hakkını saklı tutar. Profesyonel LinkedIn Hesap – Reklam Yönetimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmeler ve Profesyoneller İçin LinkedIn Çalışması

Alışveriş sepeti