Skip to content

Profesyonel WordPress ve Woocommerce Destek Hizmeti

Profesyonel Destek

Longway Media, yıllara dayanan web tasarım tecrübesi ile WordPress ve Woocommerce projelerinizde yanınızda. Profesyonel WordPress projelerinizde destek ihtiyacı duyduğunuzda bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Kurumsal site veya bir E-ticaret projeniz için WordPress altyapısını tercih ettiğinizde karşınıza çıkabilecek sıkıntılar veya optimizasyon işleri için bizimle çalışabilirsiniz.

Profesyonel WordPress & Woocommerce Desteği

Hız Optimizasyonu

WordPress üzerine kurulu sitelerin en önemli sorunlarından biri hız sorunudur. Longway Media ideal tema, görsel, veri tabanı ve cache tercihleri ile WordPress Woocommerce sitelerinizi mükemmel derecede optimize eder.
Bizimle İletişime Geçin

Şimdi Arayın

Güvenlik Optimizasyonu

WordPress altyapı ile kurulan sitelerin en büyük sorunlarından biri güvenlik sorunlarıdır. Hack saldırılarına uğrayan siteniz için veya yeni siteniz için bizden güvenlik hizmeti alabilirsiniz. Doğru güvenlik tercihleri ile sitenizi koruruz.
Bizimle İletişime Geçin

Şimdi Arayın

Profesyonel SEO Desteği

WordPress tercihiniz size önemli SEO avantajları sunar. Profesyonel SEO desteğimiz ile WordPress / Woocommerce sitenizi arama motorları için tam olarak optimize ederiz. Doğru SEO ayarları ile rakipleriniz ile fark yaratırsınız.
Bizimle İletişime Geçin

Şimdi Arayın

Profesyonel Teknik Destek

WordPress / Woocommerce sitelerinizin hız ve güvenlik sorunları için bizimle aylık planda çalışabilirsiniz. Sitelerinizin güncelleme, yedekleme, optimizasyon sorunlarını aylık düzenli takip ile çözebiliriz.
Bizimle İletişime Geçin

Şimdi Arayın

Profesyonel WordPress ve Woocommerce Projeleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin

Longway Media olarak yayına aldığımız yüzlerce web sitesi üzerinden edindiğimiz tecrübe ile web projeleriniz için desteğe hazırız. İletişime geçin.

WordPress ve Woocommerce Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular
WordPress Nedir?

WordPress dünya çapında en yoğun kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS)’dir. Web sitesi altyapısı olan WordPress ile temel düzeyde bir blogdan profesyonel derece bir E-ticaret sitesine kadar faklı alanlarda web siteleri oluşturabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için WordPress Başlangıç Rehberi yazımızı okuyabilirsiniz.

WordPress’i bilgisayarınıza indirmek için WordPress İndir linkine tıklayarak karşına çıkan ekrandan mavi renki “WordPress İndir” butonuna basmanız yeterlidir. WordPress dosyanızı zip ve tar.gz olmak üzere iki farklı formatta indirebilirsiniz.

Şayet WordPress’in eski bir sürümene ihtiyacınız var ise WordPress Dağıtımlar linkine tıklayarak ihtiyacını olan sürümü seçerek indirmeniz yeterli olacaktır.

Woocommerce WordPress yapısı üzerine kurulan websitenizi bir E-ticaret platformuna çeviren eklenti (plugin)’dir. WordPress altyapı ile kurduğunuz web sitesini Woocommerce eklentisi ile hızlı bir şekilde bir E-ticaret sitesine çevirebilirsiniz.

Woocommerce hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Woocommerce Nedir? yazımızı okuyabilir veya Woocommerce Resmi Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Woocommerce’i iki farklı şekilde indirerek kullanabilirsiniz.

1- Birinci seçeneğiniz hali hazırda sunucuda/hostingte kurulu bir WordPress siteniz var ise;

WordPress admin panelinize giriş yapın.
Panelden Eklentiler => Yeni Ekle bölümüne giderek arama bölümüne “Woocommerce” yazın.

Karşınıza resmi Woocommece eklentisi çıkacaktır. Bu alandan “Hemen Yükle ” butonuna basarak eklentiyi kurabilirsiniz.

2- Şayet Woocommerce’yi LocalHost (bilgisayarınız) kurucaksanız veya sadece dosya yapısını incelemek için indiriyorsanız;

Woocommerce indirme linkine tıklayarak açılan sayfada hemen sağ orta bölümde bulunan mavi renkli “İndir” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Woocommerce tema indirmeyi iki farklı şekilde yapabilirsiniz.

1- Birinci seçeneğiniz hali hazırda sunucuda/hostingte kurulu bir WordPress siteniz var ise;

WordPress admin panelinize giriş yapın.
Panelden Görünüm => Temalar => Yeni Ekle’ye tıklayarak karşınıza çıkan ekrandan “Özellikler” butonuna tıklayarak açılan bölümden “E-ticaret” seçeneğini seçip “Filtreleri Uygula” butonuna basmanız yeterli.

2- Şayet temayı LocalHost (bilgisayarınız) kurucaksanız veya sadece dosya yapısını incelemek için indiriyorsanız;

WordPress Popüler Ücretsiz Tema İndirme linkine tıklayarak açılan sayfada karşınıza çıkan temalardan birine tıklayarak “İndir” butonuna basmanız yeterlidir.

Profesyonel temalar ile WordPress site düzenleme işlemlerinizi Tema Panelleri üzerinden daha büyük kolaylıkla yapabilirsiniz. Profesyonel temalar genelde ücretli temalardır. Fiyatları 60 USD ile 19 USD arasında değişmektedir. En yaygın profesyonel tema satın alma sitesi ThemeForest sitesidir.

ThemeForest Profesyonel WordPress Temaları satın almak için linke tıklayabilirsiniz. Bu sayfada son bir hafta içerisinde en çok satışı yapılan temaları bulabilirsiniz. Tabi ThemeForest dışında da farklı yerli ve yabancı tema indirme/satın alma siteleri mevcuttur.

Profesyonel Woocommerce teması ile site düzenleme işlemlerinizi Tema Panelleri üzerinden daha büyük kolaylıkla yapabilirsiniz. Profesyonel Woocommerce temaları genelde ücretli temalardır. Fiyatları 60 dolar ile 19 dolar arasında değişmektedir. En yaygın profesyonel tema satın alma sitesi ThemeForest sitesidir.

ThemeForest üzerinden Profesyonel Woocommerce Temaları satın almak için linke tıklayabilirsiniz. Bu sayfada son bir hafta içerisinde en çok satışı yapılan temaları bulabilirsiniz.

Bir temayı satın almadan önce tema sayfasından özelliklerini ayrıntılı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz. Projenizin beklentilerini karşılayıp karşılamadığına bu sayade karar verebilirsiniz. Unutmayın; WordPress sürümü güncellendikçe Woocommerce temanızında uyum açısından güncellenmesi lazımdır. Bu nedenle sık ve düzenli güncellenen temaları tercih etmenizi öneririz. Aksi durumda belli bir süre sonra temanızda ciddi işlev ve güvenlik sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Aylık WordPress ve Woocommerce Paket Fiyatları

Standart

2.500 TL Aylık

*Fiyatlara KDV Dahildir.

WordPress Sitesi Bakımı
Düzenli Tema Güncellemesi
Düzenli Eklenti Güncellemesi
Düzenli Hata Kontrolü ve Giderilmesi
Aylık 3(üç) İçerik Girişi

Premium

4.500 TL Aylık

*Fiyatlara KDV Dahildir.

WordPress ve Woocommerce Desteği
Düzenli Tema Güncellemesi
Düzenli Eklenti Güncellemesi
Düzenli Hata Kontrolü ve Giderilmesi
Aylık 10 (on) İçerik Girişi
Temel SEO Optimizasyonu
Temel Güvenlik Önlemleri
15 Günlük Düzenli Yedekleme
Aylık Site Raporlama (Google Analytics)

Ultimate

Özel Fiyat

*Fiyatlara KDV Dahildir.

Diğer Planlarda Olan Bütün Hizmetler
İleri Düzey SEO Çalışması
İleri Düzey Güvenlik Önlemleri
İleri Düzey Hız Optimizasyonu
Profesyonel Grafik Düzenlemeleri
Sınırsız İçerik Ekleme
Tam Teknik Destek
Profesyonel E-ticaret ve İçerik Danışmanlığı
Dijital Pazarlama Hizmeti

Alışveriş sepeti