Skip to content

Ulusal SEO Hizmeti

Ulusal SEO Hizmeti ile Kazanırsınız

Ulusal SEO hizmeti ile ürün veya hizmetlerinizi ülke çapında yapılan arama sonuçlarında bulunabilir hale getirebiliriz. Bu sayede ülke içinde ve yurtdışında yeni iş fırsatlarına kapılarınızı sonuna kadar açmış olursunuz. 

1 +
YIL
350
MÜŞTERİ
15 +
DEVAM EDEN PROJE
1300
TAMAMLANAN PROJE

Ulusal SEO Hizmeti Nedir?

 • Ulusal SEO web sitenizde bulunan içeriğin (ürün veya hizmet) ülke çapında yapılan ilgili aramalarda üst sıralarda listelenmesi amacıyla yapılan SEO çalışmasıdır.
 • Türkiye çapında yapılan milyonlarca arama işleminde web sitenizin anasayfada listelenmesi hedeflenir. Yerel arama kelimelerine göre daha jenerik kelime öbekleri üzerine çalışma gerektirir.
 • Hedefleri büyük olan kurum veya kişilerin öncelikli SEO tercihi olmalıdır. Ülke içi aramalarda üst sıralarda listelenmek uluslararası iş fırsatlarına da kapılar aralar. Bulunduğunuz ülkede iş planı yapan uluslararası firmalar tarafından erişilebilir olursunuz.

Ulusal SEO Hizmeti ile Neler Kazanırsınız?

Ulusal SEO çalışması çok büyük bir kitleyi hedefler. Hedeflerine ulaştığında da büyük etikler yaratır.

Ulusal arama sonuçlarında üst sıralarda görünmek size şunları kazandırır:
Web site trafiğinizde binlerce kaç artış sağlanır
Ülke çapında markanızın bilinirliliği oluşur
Ülke çapında yeni iş fırsatlarına kapılar açılır
Yurtdışı iş olanakları yaratır
İşletmenize yapılan telefon aramalarında artış görürsünüz
Ürün satışlarınız yüksek artışlar görürsünüz
Bayilik, çözüm ortaklığı gibi yeni iş yapma biçimlerine kapı aralar
Ulusal Seo Ile Kazan.png

SEO HİZMETİ ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Genel SEO

Genel SEO çalışmasında amaç; ürün veya hizmetlerinizi hem yerel hemde ulusal düzeyde arama motorlarında görünür kılmaktır. İş modelinize uyarlanmış SEO çözümlerini içerir. İş biçiminize göre yerel, ulusal ve e-ticaret seo yöntemleri çalışmanızda kullanılır.

Ayrıntılı Bilgi Al
Ulusal SEO

Ulusal SEO Hizmetinde amaç ürün veya hizmetlerinizin bulunduğu web sitenizin ülke çapında yapılan arama sonuçlarında üst sıralarda gösterilmesidir. Yerel (Bölgesel) SEO çalışmasına ek olarak yapılan site içi ve dışı iyileştirmeler ile ulusal çapta ana sayfada konum elde edilir.

Ayrıntılı Bilgi Al
E-ticaret SEO

E-ticaret SEO çalışmaları E-ticaret sektörüne özel olarak yapılan SEO çalışmalarıdır. Öncelik mağazada bulunan ürünlerin arama sonuçlarında lokal ve ulusal düzeyde görünürlülüğünü arttırmaktır. E-ticaret sitesi sahiplerinin öncelikli tercihi olmalıdır.

Ayrıntılı Bilgi Al
Site içi SEO

Site içi SEO çalışması site analizinin ardından web sitesinde bulunan SEO hatalarının düzeltilmesini ve içerik optimizasyonunu kapsar. Meta başlıkları/açıklamaları, js, css optimizasyonu gibi teknik konularda iyileştirmeler yapılır. Aynı zamanda site yüklenme hızı ve içeriğin (yazınsal, görsel) optimizasyonu bu çalışmamın kapsamına girer. Sitenizin arayüz tasarımı düzenlemeleride bu kapsamda ele alınır.

Site Dışı SEO

Site Dışı SEO çalışması web sitenizin dijital alandaki bütün (sitenin kendisi hariç) varlığının optimize edilmesini kapsar. Sitenize gelen linkler (backlink), giden linkler bu çalışma kapsamında optimize edilir. Mümkün olduğu kadar PR değeri yüksek sitelerden link almaya ve PR değeri düşük sayfalardan gelen linkler engellenmeye çalışılır. Sitenize karşı yapılan Negatif SEO çalışmalarının önüne geçilir.

Profesyonel Seo Hizmeti

Profesyonel SEO hizmeti ile; dijital dünyada kullanıcı davranışlarından ortaya çıkan büyük verileri profesyonel SEO araçları ve tecrübe ile işliyoruz.

Profesyonel Hız Optimizasyonu

SEO çalışmasının en önemli ihtiyaçlarından olan hız optimizasyonu başlığına profesyonel çözümler geliştiriyoruz.

Düzenli SEO Takibi

SEO çalışması kapsamında yapılan çalışmaların sonuçlarını düzenli olarak kontrol ediyoruz. Bu sayede anlık değişimlere reflexler geliştiriyoruz.

Başliksiz 1.Png
Aylık SEO Raporu

Yapılan SEO çalışmalarının sonuçlarını aylık ayrıntılı raporlar ile size sunuyoruz. Bu sayede çalışmaların sonuçlarını şeffaf bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Yenilikleri Takip Ediyoruz

SEO hizmet alanı her zaman güncel kalmayı gerektirir. Alana dair gelişmeleri günlük takip ediyoruz.

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

İhtiyaca yönelik hizmet veriyoruz. Sektör deneyimleriniz ile tecrübemizi bir araya getiriyoruz. Genel geçer kalıplara takılmıyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Ulusal SEO Hizmeti Hakkında

Sık Sorulan Sorular

SEO hizmeti web sitenizin arama motorlarının ve ziyaretçilerinin beklentileri çerçevesinde optimize edilmesi demektir. SEO konusunda ek bilgiye Google tarafından hazırlanan SEO Başlangıç Kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel SEO hizmeti SEO alanında uzmanlaşmış ajans veya kurumların verdiği ölçülebilir ve veriye dayanan SEO hizmetidir. Amatör çalışmalardan farklı olarak yoğun veriye ve analize dayanır. Aynı zamanda bu veriyi işleyerek faydalı sonuçlar çıkarak tecrübeli bir ekip gerektirir.
Ulusal SEO çalışmasının hedefi tüm ülkedir. Lokal (yerel) SEO’dan farklı olarak bir ili veya ilçeyi hedeflemez. Bu nedenle rekabet oranı daha yüksek bir SEO türüdür. 

Hizmet fiyatı paket şeklinde olabilmektedir. Fakat en sağlıklı fiyatlandırma; hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi, web sitenizin ve sektörünüzün genel bir analizinin yapılmasının ardından ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle sayfamızda bulunan “Fiyat Teklifi” formumuzdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıntılı bilgi için SEO Hizmeti Fiyat yazımızı da okuyabilirsiniz.

Ulusal SEO çalışmasını ülke içi ve dışı dijital pazarlama hedefleri olan firmalar tercih etmelidir. Tüm yurt çapına ve gerek durumunda yurtdışı müşterilerine hizmet verebilen veya verme planı olan firmaların alması gereken bir hizmettir.

Ulusal SEO hizmeti profesyonel SEO araçları ve mantık ile yapılır. Profesyonel SEO araçları kullanılarak hedef ülke içinde yapılan aramalardan veriler toplanır ve bu veriler çalışma kapsamında işlenir.

SEO çalışmasının aşamaları:

 • Web sitesinin faaliyet yürüttüğü sektörün ülke çapında web alanda ki durumu analiz edilir.
 • SEO çalışması yapılacak web sitesinin eksikleri ve artıları analiz edilir.
 • Rakip web sitelerinin eksi ve artıları analiz edilir.
 • Web sitesinin site içi ve dışı SEO çalışmasına başlanır.
 • Yapılan çalışmaların sonuçları düzenli aralıklarla kontrol edilir.
 • Yapılan kontrollerden elde edilen verilerle SEO çalışması tekrar tekrar gözden geçirilir.

SEO hizmeti nasıl yapılır? hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz: SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Ulusal SEO Ajansı Nedir?

 • Ulusal SEO Ajansı; Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarını meslek haline getirmiş ve diğer hizmet kollarından ziyade SEO alanına yoğunlaşmış Ajanslar için kullanılan bir tanımlamadır. Sektörün ihtiyaçlarına göre farklı SEO yöntemleri ve taktikleri kullanılması gerektiği için alanında uzman kişi veya kişilerden oluşmalıdırlar.
 • Düzenli olarak arama motorları algoritmalarında meydana gelen değişiklikleri takip ederler.
 • Profesyonel SEO araçları kullanarak elde ettiği verileri işlemede uzmanlaşmışlardır.
 • SEO ajansı, teknik (html, css, js vb) ve kullanıcı deneyimi (UX ,UI) alanında tecrübe sahibi kişiler barındırır.