SEO Hizmeti

SEO HİZMETİ İLE GÖRÜNÜR OLUN

Ürün veya hizmetleriniz ile ilgili arama sonuçlarında ana sayfada yer alın. SEO Hizmeti ile rakiplerinize karşı avantajlar yakalayın. Başarılı bir SEO çalışması için tecrübeli ve istikrarlı bir SEO Ajansına ihtiyacınız var. Bizimle şimdi iletişime geçin.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti, bir web sitesinin hedeflenen arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalardır. Bu kapsamda web sitesinde teknik, içerik, tasarım, hız ve backlink alanlarında iyileştirmeler yapılır. İlgili arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak organik trafiğin ve siteden elde edilen gelirin artırılması hedeflenir. SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış halidir. Dilimize “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak çevrilmiştir.

SEO çalışmanın tecrübeli bir ajans tarafından profesyonel yöntemler kullanılarak yapılması sonuç almanızı sağlayacaktır.

Başarılı SEO hizmetini ancak bu alanı meslek haline getirmiş SEO ajansından veya kişilerden alabilirsiniz. Sizin veya amatör kişilerin üstleneceği SEO çalışmaları sonuç alma sürenizi uzatırken, sonuç alma ihtimalinizi de düşürebilir. Hatta çoğu durumda web siteleri bu süreçten zarar görerek çıkmaktadır.

PROFESYONEL SEO HİZMETİ ALIN!

SEO Hizmeti İle Neler Kazanırsınız?

SEO çalışmasının ilk etkisini arama motorlarında hedeflediğiniz kelimelerde organik (reklamsız) sıralamanızın yükselmesi olarak görürsünüz. Bu yükseliş zaman ile web sitenizi ziyaret eden insanların sayısında hissedilebilir bir artış sağlayacaktır.

Peki nasıl hissedeceksiniz? Örneğin işletmenize gelen telefon aramaları artacak veya bir e-ticaret siteniz varsa siparişleriniz artacak. Çok somut değil mi?

SEO hizmeti ile yerel ve ulusal rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz!

En önemlisi profesyonel SEO ajansı ile çalıştığınız için size göndereceğimiz aylık raporlarda şu verilere erişebileceksiniz:

Seo Hizmet Ile Kazan
Gündelik İşinize Dair Veriler
Dijital Varlığınıza Dair Veriler

SEO HİZMETİ ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Ulusal SEO, bir web sitesinin ülke genelinde yapılan arama sorgularında ürün veya hizmetlerinin daha üst sıralarda görünmesini sağlamayı hedefler. Yerel SEO çalışmalarına ek olarak, site içi ve site dışı optimizasyonlarla anahtar kelimelerde ulusal düzeyde görünürlük ve trafik artışı sağlanır. Bu süreç, geniş kitlelere erişim sağlayarak ulusal pazarda rekabet avantajı elde etmeyi amaçlar.

Ulusal SEO Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın.

Yerel SEO Hizmetinde amaç, ürün veya hizmetlerinizin bulunduğu web sitenizin belirli bir coğrafi bölge veya şehirde yapılan arama sonuçlarında üst sıralarda gösterilmesidir. Yerel SEO çalışmaları, işletmenizin yerel müşteri tabanına ulaşmasını sağlar. Yerel SEO, özellikle fiziksel mağazalar veya yerel hizmet sağlayıcılar için etkili bir stratejidir ve bölgesel düzeyde ana sayfada konum elde etmeyi hedefler.

Yerel (Lokal) SEO Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın.

Kurumsal SEO hizmeti, şirketlerin marka imajını güçlendirmek ve sektördeki hakimiyetini artırmak için yapılan özel bir SEO stratejisidir. Bu hizmet, şirketin sektöründeki liderliğini ve uzmanlığını potansiyel müşterilere aktarmak amacıyla sektörel içerikler üretmeyi içerir. Bu içerikler aracılığıyla şirket, ürün veya hizmetlerinin bilinirliğini artırırken aynı zamanda marka imajını güçlendirir. Kurumsal SEO çalışmaları, uzun vadeli sürdürülebilir başarı için stratejik anahtar kelime optimizasyonu, otorite oluşturma, backlink inşası ve kaliteli içerik üretimi gibi teknikleri kapsar. Bu sayede şirket, dijital platformlarda etkin bir şekilde varlık gösterir ve rekabet avantajı elde eder.

E-ticaret SEO çalışmaları, e-ticaret sektörüne özel olarak yapılan SEO çalışmalarını kapsar. Öncelikli hedef, e-ticaret sitenizde bulunan ürünlerin arama sonuçlarında yerel ve ulusal düzeyde görünürlüğünü artırmaktır. Bu çalışmalar, e-ticaret sitesi sahiplerinin öncelikli tercihi olmalıdır. E-ticaret SEO stratejileri, satışları artırmak ve müşteri tabanını genişletmek için kritik öneme sahiptir.

E-ticaret SEO Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın.

Site içi SEO çalışması, web sitesinin analiz edilmesinin ardından sitenin SEO hatalarının düzeltilmesini ve içerik optimizasyonunu içerir. Bu kapsamda, meta başlıkları ve açıklamaları, JavaScript ve CSS optimizasyonu gibi teknik konularda iyileştirmeler yapılır. Aynı zamanda, site yüklenme hızı ve içeriğin (yazılı, görsel) optimizasyonu da bu çalışmanın bir parçasıdır. Sitenin arayüz tasarımı da bu kapsamda ele alınarak, kullanıcı deneyimini artırmaya yönelik düzenlemeler yapılabilir.

Site dışı SEO çalışması, web sitenizin dijital alandaki bütün varlığının (siteniz hariç) optimize edilmesini kapsar. Bu kapsamda, sitenize gelen ve sitenizden çıkan linklerin (backlink) optimize edilmesi önemlidir. Mümkün olduğunca yüksek PR değerine sahip sitelerden link alınmaya çalışılırken, PR değeri düşük sitelerden gelen linklerin engellenmesi hedeflenir. Ayrıca, sitenize yönelik olumsuz SEO çalışmalarının önüne geçmek için de önlemler alınır. Bu çalışmalar, sitenizin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için önemlidir.

Profesyonel Seo Hizmeti

Profesyonel SEO hizmeti ile dijital dünyada kullanıcı davranışlarından ortaya çıkan büyük verileri profesyonel SEO araçları ve tecrübe ile işliyoruz.

Hız Optimizasyonu

SEO çalışmasının en önemli ihtiyaçlarından olan hız optimizasyonu başlığına profesyonel çözümler geliştiriyoruz.

Düzenli SEO Takibi

SEO çalışması kapsamında yapılan çalışmaların sonuçlarını düzenli olarak kontrol ediyoruz. Bu sayede anlık değişimlere refleksler geliştiriyoruz.

E Ticaret Seo Hizmeti 2

Aylık SEO Raporu

Web sitenizin SEO sonuçlarını aylık ayrıntılı raporlar ile size sunuyoruz. Bu sayede çalışmaların sonuçlarını şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz.

Yenilikleri Takip Ediyoruz

SEO hizmet alanı her zaman güncel kalmayı gerektirir. Alana dair gelişmeleri günlük takip ediyoruz.

Sizi Dinliyor ve Anlıyoruz

İhtiyaca yönelik hizmet veriyoruz. Sektör deneyimleriniz ile tecrübemizi bir araya getiriyoruz. Genel geçer kalıplara takılmıyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

SEO ANALİZİ NEDİR?

SEO Analizi web sitenizin SEO kriterlerine uyumluluğunu denetleyen bir analiz türüdür. Bu analizin ardından web sitenizin SEO hatalarını ve başarılarını görme şansınız olur. Web siteniz yüzlerce farklı noktada sınanarak SEO uyumluluğu hakkında ayrıntılı bilgiler elde edilir.

Ücretsiz SEO Analiz Testinde Kontrol Ettiğimiz Bazı Kriterler

SEO Analizinde kontrol edilen bu kriterler çerçevesinde gerekli düzenlemeler yapılarak Site İçi SEO çalışması yapılmaktadır. SEO hizmetinin önemli bir parçası olan Site İçi SEO çalışması için bu verilerin yanı sıra içerik (yazı, resim vd) kalite kontrolünü de kapsar.

SEO HİZMETİ HAKKINDA ŞİMDİ BİLGİ ALIN!

Profesyonel SEO ajansından hizmet alarak işinizi büyütün?

SEO Hizmeti Hakkında

Sık Sorulan Sorular
SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti web sitenizin arama motorlarının ve ziyaretçilerinin beklentileri çerçevesinde optimize edilmesi demektir. SEO konusunda ek bilgiye Google tarafından hazırlanan SEO Başlangıç Kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel SEO hizmeti SEO alanında uzmanlaşmış ajans veya kurumların verdiği ölçülebilir ve veriye dayanan SEO hizmetidir. Amatör çalışmalardan farklı olarak yoğun veriye ve analize dayanır. Aynı zamanda bu veriyi işleyerek faydalı sonuçlar çıkarak tecrübeli bir ekip gerektirir.

SEO hizmeti fiyatı paket şeklinde olabilmektedir. Fakat en sağlıklı fiyatlandırma: hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi, web sitenizin ve sektörünüzün genel bir analizinin yapılmasının ardından ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle sayfamızda bulunan “Fiyat Teklifi” formundan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

SEO hizmeti veren firmalar genellikle SEO ajanslarıdır. Serbest çalışan kişilerde (freelancer) SEO hizmeti vermektedir. Alanında tecrübeli ve referanslı ajansları/kişileri tercih etmenizi öneririz.

Profesyonel SEO ihtiyaçlarınız için neden dijital ajans ile çalışmanız gerektiğine dair hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz; Dijital Pazarlama Ajansı İle Neden Çalışmalısınız?

SEO hizmeti profesyonel SEO araçları ve mantık ile yapılır. SEO araçları kullanılarak ortaya çıkarılan veriler SEO çalışmasının amaçları çerçevesinde işlenir.

SEO çalışmasının aşamaları:

  • Web sitesinin faaliyet yürüttüğü sektörün web alanda ki durumu analiz edilir.
  • SEO çalışması yapılacak web sitesinin eksikleri ve artıları analiz edilir.
  • Rakip web sitelerinin eksi ve artıları analiz edilir.
  • Web sitesinin site içi ve dışı SEO çalışmasına başlanır.
  • Yapılan çalışmaların sonuçları düzenli aralıklarla kontrol edilir.
  • Yapılan kontrollerden elde edilen verilerle SEO çalışması tekrar tekrar gözden geçirilir.

İstanbul SEO hizmeti nasıl yapılır hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz; SEO Hizmeti Nasıl Yapılır?

Google SEO hizmeti Google arama motoruna özel olarak yapılan SEO çalışmasıdır. Bu çalışmada öncelikli hedef Google arama motorunda yükselmektir. Google bütün webde yapılan aramaların %90’a yakınının yapıldığı arama motorudur. Bundan kaynaklı olarak SEO ajansları öncelikli olarak Google arama sonuçlarında pozisyon kazanmaya odaklanırlar.

Fakat Yandex ve Bing gibi daha az kullanılan arama motorları da sürpriz sonuçlara ve fırsatlara açıktır. Bu nedenle tamamen gözardı edilmemelidirler.

Kurumsal SEO hizmeti kurumların dijital alanda güçlemesine yönelik yapılan SEO çalışmasıdır. Faaliyet yürüttüğünüz alanlarda web sitenizin potansiyel müşterisine ulaştırmayı hedefler. Marka veya kurum imajının arama yapan kitlelerin gözünde güçlenmesini sağlar.

SEO Ajansı Nedir?

SEO Ajansı; Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarını meslek haline getirmiş ve diğer hizmet kollarından ziyade SEO alanına yoğunlaşmış Ajanslar için kullanılan bir tanımlamadır.

SEO ajansı, düzenli olarak arama motorları algoritmalarında meydana gelen değişiklikleri takip eder. SEO ajansı, profesyonel SEO araçları kullanarak elde ettiği verileri işlemede uzmanlaşmıştır. SEO ajansı, teknik (html, css, js vb) ve kullanıcı deneyimi (UX ,UI) alanında tecrübe sahibi kişiler barındırır.

Google SEO Hizmeti

ve SEO Ajansları Hakkında Ne Diyor?

Eski Google çalışanı Maile Ohye, web sitenizdeki arama deneyimini geliştirmek için bir SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ajansından neler beklemeniz gerektiği konusunda bilgilendiriyor. Bu videoda bir SEO Ajansından neler beklemeniz gerektiğine dair ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Seo Youtube
Videoyu Oynat

SEO Hizmeti Hakkında Faydalı Linkler

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız