Skip to content

Web Site Fiyat Teklifi

Profesyonel Web Site Fiyat Teklifi

Web site fiyat teklifi alabilmek için aşağıda bulunan formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Web siteniz için talep ettiğiniz özellikleri var ise örnek web site adreslerini yazmanız fiyat teklifimizin tutarlı olmasını sağlayacaktır.

Bu sayfamızdan web sitesi fiyat teklifi yanı sıra SEO Hizmeti, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama fiyat teklifi talebinde de bulunabilirsiniz. Web site tasarım hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için Kurumsal Web Tasarım Hizmeti sayfamızı tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel web tasarım hizmeti alarak kurumunuz için bir web sitesi talebinde bulanabileceğiniz gibi E-ticaret projeniz içinde bir fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Web Site Fiyat Teklifi Formu

Web Sitesi Fiyat Teklifi

Web sitesi fiyat teklifi taleplerinize özel olarak hazırladığımız teklifi 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz. Bazı durumlarda talebiniz konusunda bilgi almak için sizi arayarak ek bilgiler talep edebiliriz. Beklentilerinizi tam olarak karşılayan bir web sitesi için olabildiğince bilgi almaya özel önem veriyoruz. Süreç içerisinde mutabık kaldığımız tasarım ve işlev özellikleri çerçevesinde hizmet sözleşmesi imzalıyoruz. Bu web sitesi sözleşmesinde sitenizin tasarım ve teknik özelliklerini (hosting, webmail, bant genişliği vb) madde madde belirtiyoruz.

Profesyonel Web Tasarım Danışmanlığı

Longway Media, yıllara dayanan web tasarım tecrübesi ile aynı zamanda size danışmanlık hizmeti de sunacaktır. Alan adı seçimi, arayüz tasarımı ve site içeriğine kadar farklı başlıklarda sektörünüze uygun web tasarım çözümlerine bizimle kavuşabilirsiniz. Bu sayede her şeye sıfırdan başlamamış olacaksınız.

Web Tasarımda Süreklilik

Longway Media, web tasarım süreçlerini uzun vadeli web projeleri temelinde ele almak ister. Bu çerçevede isteğinize bağlı olarak web sitenizin aylık bakım/güncelleme, güvenlik hizmetlerini de size sunar. Bu sayede web siteniz sağlıklı bir şekilde yayın hayatına devam edebilir. Olası işlev bozukluklarının, güvenlik açıklarının önüne geçmenizi sağlarız. Düzenli olarak aldığımız web sitesi yedekleri ile olası bir sorun durumunda sitenizi aynı gün yayın hayatına geri alırız.

Web Site Fiyat Teklifi Alın

Alışveriş sepeti