Skip to content

Ücretsiz e-ticaret sitesi listesi

Ücretsiz e-ticaret sitesi nedir?

Ücretsiz e-ticaret sitesi ve platformları, belirli özellikleri size ücretsiz olarak kullanma imkanı sunan gelişkin e-ticaret sistemleridir. Dünya çapında faaliyet gösteren ücretsiz e-ticaret yazılımlarını sizler için sıraladık. Deneme sürümleri, ücretli geliştirmeler gibi faktörlerle birlikte değerlendirmenizi öneriyoruz.

İşletmeler için sundukları avantajlar ve oluşabilecek dezavantajlar hakkında bilgi almak için ücretsiz e-ticaret sitesi hakkında sıkça sorulan sorular kısmına bakabilirsiniz.

İşletmeniz için en uygun, ücretsiz e-ticaret sitesi seçerken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Sektörünüze uygun çözümler sunup sunmadığını iyi araştırın.
 • Hangi sektör tarafından daha çok kullanıldığı konusunda bilgi sahibi olun.
 • Ücretli ve ücretsiz e-ticaret sitesi paketlerini dikkatle inceleyin.
 • Sürekli ve nitelikli destek hizmeti olduğundan emin olun.

Dünya çapında, her düzeyden işletme için ücretsiz e-ticaret sitesi, çözümleri sunan platformlar:

 • BigCommerce
 • Ecwid
 • FastSpring
 • PrestaShop
 • nopCommerce
 • Vendasta
 • Volusion
 • Square E-Commerce (formerly Weebly)
 • Digital River MyCommerce
 • SamCart
 • ShopWired
 • StoreHippo
Bigcommerce

BigCommerce

BigCommerce (Nasdaq: BIGC), her büyüklükteki işletme için kullanışlı bir (SaaS) ücretsiz e-ticaret sistemidir. BigCommerce, işletmeler için kolay kullanım olanağı sağlar. Aynı zamanda profesyonel ve gelişkin işlevsellik, özelleştirme ve performans sunar. 120 ülkede ve çok sayıda sektörde on binlerce B2B ve B2C şirketi BigCommerce’i tercih ediyor. BigCommerce’in merkezi Austin’de, ofisleri San Francisco, Sidney ve Londra’dadır. www.bigcommerce.com adresinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ecwid Logo

Ecwid

Ecwid by Lightspeed, bir web sayfasını veya sosyal medya profilini online mağazaya dönüştürmenin en kolay yoludur. 175 ülkede, yüz binlerce işletme tarafından kullanılan Ecwid by Lightspeed, Instagram, Facebook, Amazon veya Google Alışveriş aracılığıyla satış yapmanıza olanak tanır. Ecwid, e-posta pazarlama entegrasyonları ve mobil uygulamasıyla pazarlama ve satışlarınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yönetmeniz için kullanışlıdır. www.ecwid.com adresinden daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

FastSpring

FastSpring, tam entegrasyon sunan, kullanımı kolay, küresel, ücretsiz e-ticaret sistemidir. Daha fazla satış yapma ve küresel pazara ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri içerir.

Prestashop

PrestaShop

Dünya genelinde halihazırda yazılımını kullanan yaklaşık 300.000 site ile PrestaShop, Avrupa ve Latin Amerika’da lider durumundaki e-ticaret platformudur. Güvenli ödeme sistemleri, performans analizi ve dijital pazarlama imkanları sunan modüller paketi PrestaShop Essentials sayesinde, çevrimiçi satışlarda 22 milyar Euro’dan fazla gelir elde etti. Ayrıntılı bilgi için www.prestashop.com/en/software-ecommerce adresini ziyaret edin.

Nopcommerce Full Logo

nopCommerce

nopCommerce, ASP.NET tabanlı açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur. Küçük işletmelerden en kurumsal düzeyde e-ticaret uzmanlarına kadar her tür kullanıcı için tatmin edici özelliklere sahip ücretsiz bir platformdur. Microsoft teknolojileriyle geliştirilen nopCommerce, en güvenli ve gelişmeye açık e-ticaret sistemlerinden biridir. Sınırsız sayıda ürün yüklemenize, SEO araçlarını kullanmanıza ve çoklu dil ve para birimi ile ödeme alma özelliğiyle dünya çapında satış yapmanıza olanak sağlar. Hem B2B hem de B2C için güçlü satış ve pazarlama araçlarını barındırır. Demo için https://www.nopcommerce.com/en/demo adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vendasta Logo

Vendasta

Vendasta, dünya çapında 5,5 milyondan fazla küçük ve orta büyüklükteki işletmeye ürün veya hizmet satan 60.000’den fazla iş ortağına gelişkin bir e-ticaret platformu sunar. Platform, pazara girmeyi kolaylaştırmak için AI (yapay zeka) odaklı pazarlama otomasyonu ve sistemle uyumlu bir CRM sunar. Ayrıntılı bilgi için www.vendasta.com/platform adresini ziyaret edin.

Volusion

Volusion

Online Store Builder, Website Store, Make Your Own Website, Shopping Cart Features modülleri ile kendi online satış mağazanızı tasarlamanızı sağlayan Volusion, istediğiniz görünüme ve özelliklere sahip bir tasarım için size kolaylıklar sunar. Ayrıntılı bilgi için https://www.volusion.com/create adresini ziyaret edin.

Square E Commerce Logo

Square E-Commerce

Square, bir pop-up mağazada ya da kendi online mağazanızda, ödeme almanız için size avantajlar sunar. Sade bir web sitesi istiyorsanız, Weebly’de ücretsiz olarak kendi web sitenizi tasarlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için https://www.weebly.com adresini ziyaret edin.

Digital River Mycommerce

Digital River MyCommerce

Digital River’s MyCommerce abonelikler ve yinelenen ödeme almanızı sağlayan bir bulut SaaS e-ticaret sistemidir. Küresel e-ticaret prosedürlerini sizin için sadeleştiren, dil ve yerelleştirme, yerel ödeme yöntemleri, çoklu para birimi, bankacılık ilişkileri, dolandırıcılığa karşı koruma gibi çok sayıda önemli hizmeti de kullanıcılarına sunan MyCommerce, büyüme hedefli işletmeler için kullanışlıdır. Detaylı bilgi için https://www.mycommerce.com adresini ziyaret edin.

Samcart

SamCart

SamCart, daha çok hizmet sektörü için geliştirilmiş ücretsiz bir e-ticaret sisyemidir. 23 binden fazla işletme, gelişmiş raporlama özelliğini kullanarak ürün ve hizmetlerinin performanslarını takip edebilirler. İşletmeler, satışları ve satış kaynaklarını izleyebilir. Geniş bilgi için https://www.samcart.com/features/ adresini ziyaret edin.

Shopwired Logo

ShopWired

ShopWired, İngiltere’nin önde gelen e-ticaret platformlarındandır. Web sitesi, sosyal medya, pazar yerlerinde satış yapma imkanı sunan ShopWired, Amazon’un barındırma platformu AWS tarafından sağlanan teknoloji ile geliştirilmiştir. ShopWired, Superdrug, Wowcher, The Spectator Magazine gibi çok sayıda büyük markanın tercihi olmuştur. ShopWired hakkında daha fazla bilgi için https://www.shopwired.co.uk/ adresini ziyaret edin.

Storehippo Logo

StoreHippo

StoreHippo, işletmelerin ürünlerini, hizmetlerini online pazarda satmaları için kapsamlı çözümler sunan yenilikçi bir mobil e-ticaret platformudur. Oldukça uygun maliyetlerle gelişkin özellikler sunan StoreHippo, kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım sağlar. StoreHippo ile ilgili bilgi için https://www.storehippo.com adresini ziyaret edin.

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konu İle İlgili Diğer Yazılar...