Uçurtma Çocuk Dergisi

Uçurtma Çocuk Dergisi web sitesi çocuk dergi yayıncılığı alanında hayata geçirdiğimiz web sitesidir. Yetişkinlerin çocuk gelişimi hakkında bilgiler alacağı ve aynı zamanda dergi sayılarının online olarak satın alınabildiği bir platform olarak tasarlandı.

Bu iki özellik birbirini batırmayacak şekilde arayüz tasarımında bir araya getirildi. Yayıncılık alanında hayat geçen web sitemiz hem ziyaretçilerine faydalı bilgiler sunuyor hem de E-ticaret işlevini görüyor.

Uçurtma Dergi Online Sipariş

Yayıncılık alanında geniş kitlelere ulaşamanın önemli araçlarından biride web siteleri. Bu nedenle basılı veya online yayıncılık alanında hem içeriklerinizi kitlesine ulaştırmak hemde yayınınız satışını sağlamak için e-ticaret platformları önemli bir noktada duruyor.

ucurtmadergi.com e-ticaret özelliği sayesinde ziyaretçilerin yıllık abonelik veya tek tek sayıların satın alınmasına uygun olan bir yapıya sahip. Siz de yayıncılık alanında hizmet gösteriyorsanız projemizi incelemenizi öneririz.

Uçurtma Dergi Online Sipariş

Uçurtma Dergi mobil uyumlu bir altyapı ile yayına başladı. Bu sayede ziyaretçileri sitede yayınlanan bilgilendirici yazıları büyük rahatlıkla okuyabilirken ayını anda çocukları için dergi siparişlerini kolaylıkla tamamlayabiliyorlar.

E-ticaret web sitesi tasarımları ve e-ticaret web sitesi fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Benzer projeler…

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız