Aeratör Market

Aeratör Market Karaca Dental firması için hayata geçirdiğimiz E-ticaret sitesidir.

Karaca Dental’in sektörde biriktirdiği iş tecrübesini Türkiye’nin en önde gelen dental ürünleri E-ticaret projesiyle bir araya getirdik. Aeratör Market tasarım şıklığı ve pratik kullanımı ile ziyaretçilerine ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Web tasarım hizmetinin yanı sıra Seo desteği sunduğumuz aerotormarket.com hali hazırda sektörün ana kelimelerinde ilk sıralarda yerini almıştır. Hızlı bir giriş yaptığımız Seo çalışmasında yaklaşık 1 ay içerinde arama motorlarının üst sıralarına çapa atmış durumdayız.

Düzenli teknik destek sunmaya devam ettiğimiz web sitesini sürekli rakiplerinin bir adım önünde tutuyoruz.

Responsive Dental E-ticaret Sitesi

Aeratör market kullanıcı dostu responsive tasarıma sahip. Bu sayede web sitemiz bütün ekran genişliklerinde büyük bir kolaylıkla ziyaret edilmekte. E-ticaret sitemiz, alışveriş sürecini basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

İster geniş ekranlardan ister mini ekranlı cep telefonlarından ziyaret edin. Alışverişin ne kadar kolaylaştığını fark edeceksiniz.

Farklı Ödeme Seçenekleri

Aeratör market’te ödeme yöntemi olarak İyzico kullanılmakta. Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf ve Axess kredi kartlarına taksit 12 taksite kadar ödeme seçeneği sunmakta.

Aeratör market Bkmexpress ödeme kanalı ile ödeme alabilmekte. Bu sayede Bkmexpress avantajları ile müşterilerine kampanyalar sağlayabilmekte. Web sitesi şuan aktif durumda değildir.

Benzer projeler…

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız