Sosyal Medya Ajansı
_

Sosyal Medya Ajansı / Reklam Hizmeti

Profesyonel sosyal medya ajansı LongWay Media, şirketinizin tüm dijital varlığını bir pazarlama aracına dönüştürür. Etkili sosyal medya reklam yönetimi sayesinde reklam bütçenizi maksimum potansiyel müşterinizle buluşturuyoruz. Çünkü sizin bütçeniz, bizim de zamanımız değerli!

Sosyal medya reklamları ile işinizi büyütme fırsatınız var. Profesyonel sosyal medya hesap yönetimi hizmetini LongWay Media’nın uzman sosyal medya ekibinden alabilirsiniz.

  • Hedef Belirlenmesi
  • Hesap Yönetimi
  • Rakip Araştırması
  • İçerik Planlanması
Sosyal Medya Ajansı / Reklam Hizmeti
Sosyal Medya Reklam Ajansı
_

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya hesaplarınızı kurumsal kimliğe kavuşturarak, reklam kampanyaları yürütüyoruz.

Facebook Reklam Yönetimi

Profesyonel Facebook reklam yönetimi hizmeti, markanızın yükselmesi için hızlı ve etkili bir yol sunar. Facebook reklamları ile hedef kitleniz için her bir reklam kampanyasını test ederiz. İlk verileri alır almaz da reklamınızı optimize ederek ayrıntılı hedefleme yaparız. Dönüşüm değeri yüksek Facebook reklamları için profesyonel dijital medya ajansı LongWay Media, başarılı sosyal medya reklamları yönetir. 
Sosyal medya ajansı, İnstagram Reklam yönetimi
Sosyal medya ajansı, Facebook Reklam Yönetimi

İnstagram Reklam yönetimi

Potansiyel müşterileriniz için ilgi çekici ve akılda kalıcı görsel içeriklerle hizmet veya ürününüzü en doğru kitleye ulaştırma iddiasındayız. Profesyonel İnstagram reklam yönetimi ile giderek artan etkileşim sayısı yakalarsınız. Başarılı İnstagram reklam hizmeti, LongWay Medya’nın uzman ekibi tarafından özgün içerik ve görsel üretimi ve yönetimi üzerine kuruludur. Etkili İnstagram reklamları ile kampanya ve duyurularınızı hedeflenen potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin!

Kurumsal kimlik üretimine mi ihtiyacınız var? Fiyat araştırması mı yapıyorsunuz?

Bizden Bilgi Alın!