WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress uzmanı; WordPress CMS hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan kişi veya yazılım şirketidir. WordPress uzmanı ile çalışarak web sitenizde bulunan sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Web sitenizde geliştirmeler talep edebilirsiniz ve dijital pazarlama süreçlerinde destek alabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli destek hizmeti alarak web siteniz ile ilgili sorunlara kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Wordpress uzmanı
WordPress uzmanı ve WordPress destek hizmeti

WordPress Uzmanı İle Neden Çalışmalısınız?

WordPress uzmanı; WordPress alt yapı ile kurulan web sitelerinin optimizasyonu veya olası sorunları konusunda deneyim sahibidir. Bu özelliği sayesinde ortaya çıkan ihtiyaçları ve sorunları olabildiğince hızlı bir şekilde giderir. Teknik ve doğrudan işiniz ile ilgili olmayan konularla uğraşmazsınız. Teknik konulara ayırdığınız zamanı kendi işine ayırarak zaman kazanırsınız.

Güvenlik sorunlarının önüne geçmek için WordPress uzmanından temel güvenlik önlemlerini almasını isteyebilirsiniz. Bu sayede acemi ve orta düzey hackerların sitenize olası saldırılarının başarısız kalmasını sağlayabilirsiniz.

WordPress altyapılı siteniz için hız optimizasyonu hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede özellikle mobil cihazlarda sitenizi ziyaret eden kullanıcılara sağlıklı bir müşteri deneyimi sunarsınız.

WordPress Bakım ve Güncelleme

Düzenli olarak ilgilenilmeyen bütün web yazılımları zamanla güvenlik ve işlev sorunları ile karşılaşır. WordPress tabanlı web sitelerinin en önemli ihtiyaçlarından biri de bakım ve güncelleme hizmetidir. Bu işlemi kendiniz de yapabileceği gibi profesyonel firmalardan bu hizmeti satın alabilirsiniz. Bu tercihle süreci bir düzen içerisinde ve en az aksama ile yürütürsünüz. Güncellemeler sonucu ortaya çıkan işlevsel ve görsel sorunlara daha az maruz kalırsınız. Güncel kalmanın sağladığı SEO, hız ve güvenlik artlarını sonuna kadar kullanırsınız.

Profesyonel WordPress Uzman Desteği İle Öne Çıkarsınız

WordPress Uzmanı Hangi İşleri Yapar?

WordPress uzmanı yaptığı işler;

 1. WordPress Kurulumu ve temel ayarların yapımı
 2. WordPress aylık bakım güncelleme hizmeti
 3. Sunucu kurulumu ve bakımı
 4. WordPress Optimizasyonu (hız, veritabanı vb)
 5. Tema seçimi ve kurulumu
 6. Plugin (eklenti) seçimi ve kurulumu
 7. WordPress SEO Hizmeti
 8. WordPress güvenlik duvarı kurulumu ve ayarları
 9. Anasayfa, kategori ve blog sayfaları tasarımı
 10. Canlı destek kurulumu
 11. Whatsapp Entagrasyonu
 12. Toplu WordPress içerik düzenlemeleri (yazı, url, görsel vb)
 13. WordPress Facebook piksel kurulumu
 14. WordPress Google Analytics kurulumu
 15. Mail bülten aboneliği kurulumu
 16. SMTP Mail ayarları
 17. Çoklu Dilli site kurulumu

WordPress Nedir?

Worpdress Automattic  yazılım şirketi tarafından geliştirilen online içerik yönetim yazılımızdır. WordPress ile günlük yazılarınızı paylaştığınız bir blog veya profesyonel şirket siteleri inşaa edebilirsiniz. Esnek altyapısı sayesinde bir e-ticaret sitesi kurabilir ve online satışa başlayabilirsiniz. Bugün hali hazırda dünya çapında yayında olan web sitelerinin %37’si WordPress CMS üzerine kurulur.

Woocommerce ve WordPress Aylık Bakım Güncelleme hizmetimiz hakkında bilgi almak için metne tıklayabilirsiniz.

Bu hizmetlerin sayısı ve niteliği arttırabilir. Sitenizin süreç içerisinde ihtiyaç duyduğu faklı geliştirmelere ve olası sorunlara çözümler sunmak WordPress uzmanın görevlerindendir.

WordPress sitenizi e-ticaret sitesi olarak geliştirmek isterseniz; Woocommerce Uzmanı hizmetimiz için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

WordPress Uzmanı Hakkında Sık Sorulan Sorular

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress CMS hakkında deneyim sahibi ve sık karşılaşılan sorunlara hızlı çözümler bulan web yazılımcılarıdır. Aynı zamanda WordPress üzerinde yapılması istenen geliştirmelere mali ve teknik ideal çözümler sunarlar.

WordPress Uzmanı Ücretleri Ne Kadar?

Bu tamamen yapılacak işin niteliğine göre değişmektedir. Basit bir işlem 50 tl tutabilirken gelişkin bir WordPress site tasarımı ve kurulumu 20.000 tl yi aşabilir.

Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?

İki tip ücretlendirme modelimiz bulunmakta;

1- İş başı; sitenizde talep ettiğiniz herhangi bir işlemin tek seferlik müdahale ile çözülmesi durumunda alınan işlem ücreti.

2- Düzenli çalışma; web siteniz için aylık belirlenen ücret üzerinden bakımının ve geliştirilmesinin yapılması çerçevesinde belirlenen aylık ücret.

WordPress Dijital Pazarlama Hizmetiniz Var mı?

Evet var. Bu kapsamda SEO hizmet, Google Ads ve sosyal medya reklamları düzenliyoruz.

WordPress SEO Uzmanı Hizmetiniz Var mı?

Evet var. Bu hizmet kapsamında tek seferlik bir düzenleme hizmeti alabileceğiniz gibi, düzenli aylık SEO hizmetide talep edebilirsiniz.

Blog PaylaşımlarıE-ticaret Web TasarımWeb TasarımWordpress

woocommercewordpress

Burak KayaYazarın Paylaşımları

Web tasarım, grafik tasarım ve dijital pazarlama alanında hizmet veren Longway Media şirketinin ekip üyesiyim. Dijital ajans çalışmaları kapsamında yaptığımız çalışmalardan elde ettiğim tecrübeleri blog sayfamızdan paylaşıyorum.Linkedin Profil Sayfam: www.linkedin.com/in/burak-kaya-longway

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir