WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress uzmanı; WordPress CMS hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan kişi veya yazılım şirketidir. WordPress uzmanı ile çalışarak web sitenizde bulunan sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Web sitenizde geliştirmeler talep edebilirsiniz ve dijital pazarlama (SEO, sosyal medya reklamları, Google Ads reklamları vd) süreçlerinde destek alabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli destek hizmeti alarak web siteniz ile ilgili sorunlara kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Wordpress uzmanı
WordPress uzmanı ve WordPress destek hizmeti

WordPress Uzmanı İle Neden Çalışmalısınız?

WordPress uzmanı; WordPress alt yapı ile kurulan web sitelerinin optimizasyonu veya olası sorunları konusunda deneyim sahibidir. Bu özelliği sayesinde ortaya çıkan ihtiyaçları ve sorunları olabildiğince hızlı bir şekilde giderir. Teknik ve doğrudan işiniz ile ilgili olmayan konularla uğraşmazsınız. Teknik konulara ayırdığınız zamanı kendi işine ayırarak zaman kazanırsınız.

Güvenlik sorunlarının önüne geçmek için WordPress uzmanından temel güvenlik önlemlerini almasını isteyebilirsiniz. Bu sayede birçok hack saldırısından sitenizi koruyabilirsiniz. Güvenli bir site arama motorlarında sıralamanızı yükseltmek için de zemin sağlar.

WordPress altyapılı siteniz için hız optimizasyonu hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede özellikle mobil cihazlarda sitenizi ziyaret eden kullanıcılara sağlıklı bir ziyaret deneyimi sunarsınız. Dönüşüm hedeflerinize (satın alma, form gönderme vb) bir adım daha yaklaşırsınız.

WordPress Bakım ve Güncelleme

Düzenli olarak ilgilenilmeyen bütün web yazılımları zamanla güvenlik ve işlev sorunları ile karşılaşır. WordPress tabanlı web sitelerinin en önemli ihtiyaçlarından biri de bakım ve güncelleme hizmetidir. Bu işlemi kendiniz de yapabileceği gibi profesyonel firmalardan bu hizmeti satın alabilirsiniz. Bu tercihle süreci bir düzen içerisinde ve en az aksama ile yürütürsünüz. Güncellemeler sonucu ortaya çıkan işlevsel ve görsel sorunlara daha az maruz kalırsınız. Güncel kalmanın sağladığı SEO, Hız ve Güvenlik artlarını sonuna kadar kullanırsınız.

Profesyonel WordPress Uzman Desteği İle Öne Çıkarsınız

WordPress Uzmanı Hangi İşleri Yapar?

WordPress uzmanı yaptığı işler;

 1. WordPress Kurulumu ve temel ayarların yapılması
 2. WordPress site düzenleme
 3. WordPress aylık bakım güncelleme hizmeti
 4. Sunucu kurulumu ve bakımı
 5. WordPress Optimizasyonu (hız, veritabanı, görsel vd)
 6. Tema seçimi, kurulumu ve düzenlemesi
 7. Plugin (eklenti) seçimi ve kurulumu
 8. WordPress SEO Hizmeti
 9. WordPress güvenlik duvarı kurulumu ve ayarları
 10. Anasayfa, kategori ve blog sayfaları tasarımı
 11. WordPress siteyi bakım moduna alma
 12. Canlı destek kurulumu
 13. Whatsapp Entagrasyonu
 14. Toplu WordPress içerik düzenlemeleri (yazı, url, görsel, ürün vb)
 15. WordPress Facebook piksel kurulumu
 16. WordPress Google Analytics kurulumu
 17. Mail bülten aboneliği kurulumu
 18. SMTP Mail ayarları
 19. Çoklu Dilli site kurulumu
 20. Hacklenmiş (saldırıya uğramış) sitenin kurtarılması
 21. Gelişkin formların (randevu, fiyat teklifi formu vb) kurulması
 22. Woocommerce kurulumu ve online satışa başlama
 23. Woocommerce xml entagrasyonu
 24. WordPress eğitim, otel, araç kiralama vb sektöre özel işlevlere sahip sitelerin kurulumu
 25. Banner, slayt gibi grafik tasarım öğelerin tasarımı
 26. WordPress Amp kurulumu

WordPress Nedir?

Worpdress Automattic  yazılım şirketi tarafından geliştirilen online içerik yönetim (CMS) yazılımızdır. WordPress ile günlük yazılarınızı paylaştığınız bir blog veya profesyonel şirket siteleri inşaa edebilirsiniz. Esnek altyapısı sayesinde bir e-ticaret sitesi kurabilir ve online satışa başlayabilirsiniz. Bugün hali hazırda dünya çapında yayında olan web sitelerinin %37’si WordPress CMS üzerine kurulur. Woocommerce ile kurulmuş e-ticaret sitelerinin oranı ise yaklaşık %28’dir.

Woocommerce ve WordPress Aylık Bakım Güncelleme hizmetimiz hakkında bilgi almak için metne tıklayabilirsiniz.

Bu hizmetlerin sayısı ve niteliği arttırabilir. Sitenizin süreç içerisinde ihtiyaç duyduğu faklı geliştirmelere ve olası sorunlara çözümler sunmak WordPress uzmanının görevlerindendir.

WordPress sitenizi e-ticaret sitesi olarak geliştirmek isterseniz; Woocommerce Uzmanı hizmetimiz için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

WordPress indirip klasör ve kod yapısını incelemek isterseniz WordPress İndir linkine tıklayabilirsiniz.

Daha önce oluşturdunuz bir WordPress siteniz var ise WordPress Login linkine tıklayarak admin panelinize ulaşabilirsiniz.

WordPress site fiyatları hakkında bilgi almak ve tamamen ihtiyacınıza özel bir site oluşturmak için WordPress Site Fiyatı Hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretli WordPress eklentileri için tıklayın.

Ücretisiz Worpress eklentileri için tıklayınız.

WordPress uzmanı hizmetimize ihtiyacınız var ise bizi arayabilir, mail gönderebilir veya canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tel: 0216 606 11 31 E-mail: bilgi@longwaymedia.com

WordPress Uzmanı Hakkında Sık Sorulan Sorular

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress CMS hakkında deneyim sahibi ve sık karşılaşılan sorunlara hızlı çözümler bulan web yazılımcılarıdır. Aynı zamanda WordPress üzerinde yapılması istenen geliştirmelere mali ve teknik ideal çözümler sunarlar.

WordPress Uzmanı Ücretleri Ne Kadar?

Bu tamamen yapılacak işin niteliğine göre değişmektedir. Basit bir işlem 100 tl tutabilirken gelişkin bir WordPress site tasarımı ve kurulumu 20.000 tl yi aşabilir.

Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor?

İki tip ücretlendirme modelimiz bulunmakta;

1- İş başı; sitenizde talep ettiğiniz herhangi bir işlemin tek seferlik müdahale ile çözülmesi durumunda alınan işlem ücreti.

2- Düzenli çalışma; web siteniz için aylık belirlenen ücret üzerinden bakımının ve geliştirilmesinin yapılması çerçevesinde belirlenen aylık ücret.

WordPress Dijital Pazarlama Hizmetiniz Var mı?

Evet var. Bu kapsamda SEO hizmet, Google Ads ve sosyal medya reklamları düzenliyoruz.

WordPress SEO Hizmetiniz Var mı?

Evet var. Bu hizmet kapsamında tek seferlik bir düzenleme hizmeti alabileceğiniz gibi, düzenli aylık SEO hizmetide talep edebilirsiniz.

WordPress ücretli mi?

WordPress ücretisizdir. Tasarlamak istediğiniz web sitesinin özelliklerine göre çeşitli ücretli tema veya eklentiler kullanmanız gerekebilir. Aynı zamanda barındırma için bir hosting hizmetinizinde bulunması gereklidir.

Burak KayaAuthor posts

Web tasarım, grafik tasarım ve dijital pazarlama alanında hizmet veren Longway Media şirketinin ekip üyesiyim. Dijital ajans çalışmaları kapsamında yaptığımız çalışmalardan elde ettiğim tecrübeleri blog sayfamızdan paylaşıyorum.Linkedin Profil Sayfam: www.linkedin.com/in/burak-kaya-longway

İlk Yorumu Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.