woocommerce xml entagrasyonlu e ticaret web tasarım

Callbim E-ticaret Sitesi Web Tasarımı

Callbim.com faaliyetlerine İzmir’de devam etmekte olan e-ticaret firması için tasarladığımız web sitesidir.

Ziyaretçilerini şık bir arayüz ile karşılayan web sitesi projeye özel ihtiyaçlar çerçevesinde tasarlandı. E-ticaret sitesi xml entegrasyonu ile birden fazla tedarikçiden ürün günlük ürün çekimi yapabilmektedir. 

Xml ile Satış Yapan E-Ticaret Sitelerine Özel Web Çözümleri

Hızla yaygınlaşan xml teknolojisi ile birçok girişim depolama ve operasyon maliyetlerini düşürerek binlerce ürünü müşterilerine sunabiliyor. Farklı tedarikçilerden alınan xml’ler ile geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyeti uygun maliyetler ile sağlanabiliyor. 

Kurmuş olduğumuz sistem ile tedarikçilerden günlük olarak ürün verileri (fotoğraf, fiyat, stok durumu vb) çekiliyor ve tedarikçiler ile tam bir entegrasyon sağlanıyor. Bu sayede e-ticaret sitesi ziyaretçilerine her zaman tutarlı veriler sunuyor. 

mobil ve xml uyumlu e-ticaret çözümleri

Mobil Uyumlu E-ticaret Çözümleri

Callbim.com ziyaretçi memnuniyeti ve sitede kalma süresi hedef alınarak mobil uyumlu olarak tasarlandı. Bu sayede ziyaretçiler site içeriğini bütün ekran boyutlarına uygun olarak görüyor ve rahatlıkla okuyup inceleyebiliyor. İşlevsellik ve tasarım kalitesi mutlu ziyaretçiler için web projemizde buluştu.

Web TasarımE-ticaret Web Sitesi

xmlxml entegrasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir