Skip to content

Profesyonel Web Tasarım Ajansı

Kurumsal ve E-ticaret Web Tasarım Hizmeti

Longway Media, 10+ dijital ajans tecrübesi ile profesyonel web tasarım hizmeti sunuyor. 50+ kurumsal ve e-ticaret web sitesi  referansımızı inceleyebilir veya fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Bizimle şimdi iletişime geçin.

Kimlerle Çalıştık?

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İhtiyaçlarınızı anlarız

Kurumsal veya E-ticaret web sitenizi sektörünüze uygun ve modern bir web sitesinde olması gereken özelliklerle tasarlarız.

Zamanında ve eksiksiz

Web sitenizi söz verdiğimiz tarihte anlaşmaya vardığımız şekilde teslim ederiz.

Çağa uyum sağlarız

Web sitesini modern, şık ve kullanıcı dostu arayüz tasarımları ile yayına alırız.

Kurumsal Web Tasarim Firmasi Longway Media Logo

Süreklilik sağlarız

Web sitenizi uzun vadeli bir proje olarak düşünürüz. İhtiyaç duyduğunuzda ulaşılabilir oluruz.

Ulaşılabilir oluruz

Dokuz yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bir ziyaret veya telefon araması yakınımızda oldu.

Doğru Fiyatlandırma

Ticarette karşılıklı kazanca inanırız. Sürdürülebilir fiyatlandırma planlarına sahibiz.

LONGWAY MEDIA

Vergi Dairesi: Kadıköy
Vergi No: 531 063 74 84

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi: 9:00 – 18:00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Web Tasarım Hizmetimize Dair Sık Sorulan Sorular

Web Sitesi Teslim Süresi Ne Kadar?

Web sitenizin teknik ve tasarım ihtiyaçlarına göre 7 ile 20 iş günü içersinde web sitesinin tasarımı ve yazılımı tamamlanmaktadır. Özel projelerinizde teslim süresinde değişiklik olabilecektir.

Web sitesinin eksiksiz bir şekilde tasarımı ve yazılımı dahildir. Bir yıllık hosting hizmeti ve alan adı ücretleride iletettiğimiz fiyata dahil olacaktır. Ayrıca 1 ay web sitenizin bakım ve güncelleme hizmeti fiyat kapsamındadır. 

Web sitenizin sözleşme kapsamında tesliminin ardından talep edeceğiniz ek işlevler ücretlendirilebilir. Aynı zamanda ilk bir ayın ardından web sitenizin bakımı, güncellemesi ve güvenlik hizmeti aylık olarak ücretlendilir. Bu hizmet talebe bağlıdır.

Evet ilk bir ay ücretsiz, devam eden süreçte ücretli olarak destek hizmetimiz mevcut. Bu hizmet kapsamında web sitesinin yazılımsal güncellemeleri, belli adette içerik girişi ve güvenlik hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda web sitesi istatistiklerini (ziyaretçi sayısı, trafik kaynakları, anahtar kelimelerde ki ortala sıralama vb) aylık raporlama ile sizlere iletiyoruz.

Evet, hazırladığımız web siteleri SEO uyumludur. Temel SEO ihtiyaçlarının tamamının karşılamaktadır. Profesyonel bir SEO çalışması talep etmeniz durumunda bu hizmet için ayrıca fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Tam Servis Dijital Ajans mı Arıyorsunuz?

Longway Media 10+ yıldır yüzlerce firmaya dijital ajans hizmetleri sundu. Dijital alana dair uzun vadeli projeleriniz varsa diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz. İnternet reklamcılığı, SEO ve grafik tasarım alanlarında profesyonel hizmetler sunuyoruz.