Sanataskina.com Sanatasal E-ticaret Sitesi

Sanataskina.com Artshop Sanatsal Kırtasiyenin e-ticaret platformu olarak olarak tasarlandı. Sanatsal Kırtasiye iş modeline uygun olarak tasarlanan site sanatsal sarf malzeme satış siteleri arasında hem tasarımı hemde işlevselliği açısından ön plana çıkıyor.

Sanataskina.com
Sanatsal Kırtasiye web sitesi

Gelişkin Ürün Süzgeçi

Sanataskina.com sitesinde ziyaretçiler binlerce ürün arasından aradıkları ürünleri rahatlıklar bulabiliyorlar. Sanatsal sarf malzemelerin sayısal ve niteliksel özelliklerinin yoğunluğuna gelişkin ürün süzgeci ile çözüm ürettik.

Sanataskina.com’da ziyaretçiler ürünleri stok durumuna, renk tonlarına, markalarına, fiyat aralığına ve hacimlerine göre süzebiliyor. Bu sayede aradığı ürüne saniyeler içerinde ulaşabiliyor.

Grafik Tasarım Desteği

LongWay web tasarımın yanı sıra grafik tasarım alanında da müşterilerine hizmet vermekte. Sanatsal boya sektöründe ürün çeşitliğinin yarattığı yoğun fotoğraf ihtiyacını grafik tasarım ile çözdük.

Sanatsal boyaların kutularının mockup çizimlerini gerçekleştirerek arkaplanlarında renklerini kullandık. Bu sayede hem farklı bir tarz hemde fiyat avantajı yarattık.

sanatsal boya mockup

Sanataskina.com Bütün Ekranlara Uyumlu

Sanataskina.com responsive tasarıma sahip. Bu sayede bütün ekranlara uyum sağlayarak ziyaretçilerin alışverişlerini kolaylıkla tamamlamasını sağlıyor. Unutmayın ülkemizde internet ziyaretlerinin yaklaşık %50 si mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor.

Mobil Uyum Responsive

Bizimle İletişime Geçin

Bizden Bilgi Alın!

Sanatsal ürün satış sitesi örneği görmek için hemen ziyaret edin.

Sanatsal ürünlerinizi satabileceğiniz bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız varsa hemen ziyaret edin. Sanatsal ürün satış sitesi örneklerini inceleyin.

Price: 7000

Price Currency: TRY

Operating System: PHP

Application Category: Web Tasarım

Editor's Rating:
5

E-ticaret Web SitesiWeb Tasarım

Open chat
Merhaba bize Whatsapp'tan Sorun.
Powered by