LaAsya Tekstil E-ticaret Web Sitesi

laasya.de, faaliyetlerine Almanya’da devam etmekte olan tekstil firmasının resmi web sitesi olarak tasarlandı.

Online giyim tekstil sektörüne özel olarak tasarlanan e-ticaret sitesi alanının başarılı örneklerinden bir oldu. Şık bir arayüz ve teknik optimizasyon ile mobil ve masaüstünde ziyaretçilerini sağlıklı bir kullanım deneyimi sunuyor. Tekstil ve takı sektörüne özgü web sitesi tasarımı ile hem şık hem de hızlı bir arayüzle müşterilerini karşılıyor.

Tekstil Takı Web Sitesi Tasarımı

laasya.de, sektörde öncelikli ihtiyaçlar listesinde yer alan giysi modeli öncelikli tasalandı. Site ziyaretçilerin elbise modellerine odaklanabilmesi için sade bir tasarım hayata geçirildi.

Ayrıca yurtdışına tekstil ve giyim ürünleri satışı yapmak isteyen firmalar içinde örnek teşkil ediyor. Almanca ve Almanya e-ticaret kanunlarına özel özellikler ile donatıldı. Yurtdışına tekstil ve giyim ürünü satmak isteyen tekstil firmaları için tekstil takı web sitesi tasarımı kritik önem taşıyor.

Mobile Uyumlu Tekstil Takı Sektörüne Özel Web Sitesi

laasya.de, ziyaretçi memnuniyetini ve sitede kalma süresini maksimuma çıkarmak için mobil uyumlu olarak tasarlandı.

E-ticaret sitesinin elbise modelleri ve sayfaları mobil cihazlardan rahatlıkla incelenmekte ve sipariş süreci kolaylaştırılmakta. Mobil cihazlarda tekstil ürünlerinin ziyaretçiler tarafından rahatlıkla incelenmesi için zoom özelliği ve sade bir tasarım tercih edildi.

Hızlı ve şık e-ticaret sitesi tasarımları örnekleri için referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Firma faaliyetlerine devam etmemektedir.

Benzer projeler…

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız