Kanvasal

kanvasal.com, faaliyetlerine İstanbul’da devam etmekte olan dijital baskı firmasının resmi web sitesi olarak tasarlandı.

Online tablo baskı sektörüne özel olarak tasarlanan e-ticaret sitesi alanının başarılı örneklerinden bir oldu. Şık bir arayüz ve teknik optimizasyon ile mobil ve masaüstünde ziyaretçilerini sağlıklı bir kullanım deneyimi sunuyor.

Online Baskı Sektörüne Özel Web Sitesi Tasarımı

Kanvasal.com, sektörde öncelikli ihtiyaçlar listesinde yer alan kişiye özel kanvas tablo siparişi verme özelliğine uygun olarak tasarlandı. Site ziyaretçileri bilgisayar veya cep telefonlarında olan bir fotoğrafı siteye yükleyerek istedikleri ebatta siparişlerini verebilmekte. Tek yapmaları gereken linke tıklamak ve fotoğrafı siteye yüklemek.

Ayrıca sitede bulunan tablolar türüne veya ressamına göre özel kategori gruplarında toplanarak ziyaretçilerin aradıkları tabloyu bulma süreleri kısaltıldı.

Mobile Uyumlu Tablo Baskı Firması Sitesi

Kanvasal.com, ziyaretçi memnuniyetini ve sitede kalma süresini maksimuma çıkarmak için mobil uyumlu olarak tasarlandı.

E-ticaret sitesinin ürünleri ve sayfaları mobil cihazlardan rahatlıkla incelenmekte ve sipariş süreci kolaylaştırılmakta.

Genel anlamda başarılı optimizasyon sayesinde e-ticaret sitesi “kanvas tablo satın al” gibi jenerik arama sonuçlarında anasayfa listelenmekte.

Benzer projeler…

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız