Çizilmiş Tuval

cizilmistuval.com sanatsal resim tuvalleri satışı için tasarladığımız e-ticaret sitesidir. Bir e-ticaret projesi olarak sektöre özel birçok özellikle ile tasarlandı.

Ziyaretçilerini şık bir arayüz ile karşılayan web sitesi sektöre özel çözümlerle güçlendirildi.

Özel Ürün Gösterimi

Çizilmiş tuvalde ziyaretçilerin ürün hakkında algısını güçlendirmek için efektif çözümler bulundu. Hemen yan taraftaki resmin üzerine mause(fare) ile geldiğinizde bir ön izleme görebileceksiniz.

Özel Ürün Görseli Yükleme Özelliği

Çizilmiş Tuval sitemizde ziyaretçiler kendi arşivlerinde bulunan görselleride direk olarak siteye yükleyerek sipariş verebiliyor. Bu sayede sitede bulamadığı bir ürün olduğunda kendi özel siparişlerini oluşturabiliyorlar. Müşteri kaybetme ihtimali düşürüyor.

Özel Ölçülerde Sipariş Verebilme Özelliği

Ziyaretçiler tamamen kendi ihtiyaçlarına uygun ebatlarda tuval siparişi verebiliyor. Standart ölçülerin dışında örneğin; 62×42 cm gibi özel ebatlarda tuval siparişi verebilirsiniz. Ölçüler doğrultusunda sistem hesaplamaları yaparak özel fiyatı müşteriye sunuyor.

SEO Uyumlu ve Planlı E-ticaret Projesi

Çizilmiş tuval projesi ilk aşamasından itibaren Longway tarafından planlandı. Alan adı seçiminden, hosting hesabına kadar sektör birincisi olacak şekilde düşünüldü.

Google Cloud platformunda barındırılan site, hızlı açılış ve sayfa geçişleri ile kullanıcı dostu bir site oldu. Mevcut durumda ürün ile ilgili bütün arama kelimelerinde ilk sırada yerini alıyor!

Benzer projeler…

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız