Online Danışma Hizmeti

Ücretsiz Online danışma hizmetimizden yararlanın.

Bize sorularınız mı var?

Web tasarım, sosyal medya ve dijital tasarımla ilgili ihtiyacınız olan tüm hizmeti size sunmak için profesyonel ekibimizle hazırız. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siz de aklınıza takılan soruları bize iletin, en kısa sürede yanıtlayalım.

Web tasarımın yararları nelerdir?

-Sitenizi firmanızın 2. bir şubesi haline getirebilirsiniz.
-Firmanızın duruşunu, sanal ortamdan gösterebilirsiniz.
-Müşteri kitlenizin sizlere en çabuk yoldan ulaşmasını sağlayabilirisiniz.
-İnternet üzerinden adres ve telefon bilgilerinize daha çabuk ulaşılabilir.
-Ticari ürünlerinizi web sayfanız üzerinden sergileyebilir, satabilirsiniz.
-Dilediğiniz bir şekilde kendinizi veya ürünlerinizi tanıtacaksınız.
-Web siteniz 7/24 açık olacağından sürekli bir reklam imkanı sağlar.

Web tasarım fiyatlarına neler dahil?

Web sitenizin sağlıklı biçimde yayınlanabilmesi için gerekli herşey (alan adı yani domain, hosting, tasarım, yönetim paneli, e-posta) fiyatlarımıza dahildir. Standart kurumsal paketlerde yıllık yenileme bedelleri dahil değildir. Yenileme ücreti web site bakımı, hosting, e-posta hesapları ve teknik desteği kapsamaktadır. Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

Daha düşük fiyata da siteler var ama?

LongWay Media olarak önceliğimiz kendi alanında hedefleri olan web projeleri ortaya çıkarmaktır. Web sektörünün firmalar ve kişiler için ortaya çıkardığı fırsatların bilincinde olan bir ekibiz. Hangi sektörde olursa olsun alanında ses getiren ve rakiplerinde ürperti yaratan projeleri hedefliyoruz.

Web sitemi kendim yönetebilir miyim?

Yazılımlarını yapmış olduğumuz tüm web siteler ve e-ticaret siteleri tamamen yönetim panellidir.Yönetim paneli ile tüm içeriklerinizi hiçbir yardım almadan kendiniz kolayca güncelleyebilir, web sitenizi yönetebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda tabi ki ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır.

Sizden aldığım web tasarım hizmetinin garantisi var mı?

LongWay Media olarak verdiğimiz tüm hizmetlerimiz garantilidir. Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde aldığınız tüm hizmetleri sonlandırıp, sorgusuz sualsiz paranızı iade ediyoruz. (Firmamızdan domain/alan adı kaydınız varsa 100 TL’lik tescil ücreti ve proje bedelinin %40’lık kısmı zaman tazminatı olduğundan iade edilmemektedir.)

SEO çalışması web sitesi için neden önemli?

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu web sitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar. Arama motoru reklamlarında Adwords gibi, SEO çalışmasının önemi, daha ucuza daha verimli reklam ve geri dönüş sağlamaktadır.

SEO çalışması nasıl yapılır?

Çeşitli web araçları kullanılarak firmanızın sektörel terimlerindeki kelimeler belirlenerek, bu kelimeler üzerinde türetimler, bu türetimlerin verimliliği, analizi ve değerliliği çeşitli araçlar ile ölçülür. Sayfa ve meta keywordlerinde kullanılarak ve bunun gibi bir kaç profesyonel uygulamayla SEO sağlanmış olur.

Yanlış SEO optimizasyonun zararları nelerdir?

Siteniz için yapılacak arama optimizasyonunun, arama motorlarının istemiş olduğu şartlara göre yapılmalıdır. Sıralamayı arttırmak için arama motorlarının kabul etmediği çalışmaların uygulanması web sitenizin arama motorları tarafından alt sıralara çekilmesine ve engellenmesine sebep olur.

Online Danışma

İletişim formuna sorunuzu yazabilirsiniz.