Kurumsal Web Tasarım

PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETİ ALIN

Kurumsal Web Tasarım hizmetimiz ile işletmenizi dijital alana açın. Profesyonel web tasarım ile rakipleriniz ile aranızda fark yaratın. Firmanızı dijital alanda başarı ile temsil edecek şık tasarımlı ve teknik olarak kusursuz web siteleri tasarlıyoruz. Bizimle iletişime geçin!

Profesyonel ve Kurumsal Web Tasarım

Longway Media web sitesi projeniz için profesyonel çözüm ortağınız olur.

Profesyonel web sitesi profesyonel bir ekibin işidir. Kurumsal web sitenizi tasarlayacak dijital ajans aynı zamanda düzenli olarak iletişim halinde olacağınız çözüm ortağınızdır. Size sunduğumuz avantajlar:

Tecrübeli Ekip

Longway Media, 11 yılı aşkın süredir web tasarım alanında hizmet veriyor.

Süreklilik ve Ulaşılabilirlik

Web sitesi projeniz sürecinde ve sonrasında bir telefon yakınınızda oluruz.

Bütüncül Çözümler

Web sitenizi destekleyecek internet reklamcılığı ve SEO alanlarında hizmet veriyoruz.

Zamanında Teslim

Web projenizde üzerimize aldığımız işleri söz verdiği tarihte tamamlarız.

Gelişime Açık

Web siteniz büyüdükçe ortaya çıkan ihtiyaçlara çözümler geliştiririz.

KURUMSAL WEB TASARIM İÇİN FİYAT TEKLİFİ
Kurumsal Web Tasarim Firmasi Longway Media Logo

Firmanızı Geleceğe Hazırlayın!

Başarılı kurumsal web sitesi ile dijital varlığınızı güçlendirin. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi internette bulunur hale getirerek rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Profesyonel web sitesi ile kurumsal kimliğinizi güçlendirin ve prestij kazanın. Web sitenizi ziyaret eden kişilere başarılı bir kullanıcı deneyimi sunun. Memnuniyetlerini arttırın ve iş ilişkisine dönüştürün.

Ürünlerinizi kurumsal web sitenizde sergileyin. Satış rakamlarını ve iş ilişkilerinizi arttırın. Yurtiçi ve yurtdışından yeni müşterileri kazanın.

Eksiksiz Web Tasarım Çözümleri

Longway Media, profesyonel dijital ajans hizmetleri verir. Çağı yakalayan ve SEO uyumlu kurumsal web sitenizi yayına almakla kalmayız. Talep etmeniz durumunda kurumsal web siteniz için:

SEO hizmetlerimizle, web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlıyoruz. Anahtar kelime optimizasyonu, içerik stratejisi ve teknik SEO ile web sitenizin görünürlüğünü artırarak, hedef kitlenize daha kolay ulaşmanızı mümkün kılıyoruz. Kurumsal web tasarımınızın gücünü, SEO çalışmalarımızla birleştirerek dijital dünyada rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

SEO Hizmeti

Google Ads hizmetlerimizle, hedef kitlenize hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Yönetim hizmetimizle, kampanyalarınızı optimize ederken, danışmanlık hizmetimizle stratejilerinizi geliştiriyoruz. Reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanarak, dönüşüm oranlarınızı artırıyor ve marka bilinirliğinizi yükseltiyoruz. Kurumsal web tasarımınızın başarısını, Google Ads kampanyalarımızla destekliyoruz.

Google Ads Ajans Hizmetleri

Instagram ve Facebook reklam hizmetlerimizle, sosyal medyada geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Hedeflenmiş reklam kampanyaları ve etkili içerik stratejileriyle markanızın görünürlüğünü artırıyoruz. Yönetim ve analiz hizmetlerimizle, reklamlarınızın performansını sürekli olarak optimize ederek, daha yüksek dönüşüm oranlarına ulaşmanızı mümkün kılıyoruz. Kurumsal web tasarımınızın başarısını, güçlü sosyal medya reklamcılığı ile destekliyoruz.

Instagram Reklam ve Facebook Reklam

Grafik tasarım hizmetlerimizle, markanızın görsel kimliğini güçlendiriyoruz. Profesyonel ve özgün tasarımlar oluşturarak, web sitenizin estetik ve işlevselliğini artırıyoruz. Logolar, broşürler, bannerlar ve diğer görsel materyallerle kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz. Web tasarımınızın etkileyici ve akılda kalıcı olmasını grafik tasarım çözümlerimizle tamamlıyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

xTwitter reklam hizmetlerimizle, markanızı anında geniş bir kitleye tanıtabilirsiniz. Hedeflenmiş reklam kampanyaları ve dikkat çekici içeriklerle takipçi kitlenizi büyütüyor ve etkileşimi artırıyoruz. Reklam yönetim ve analiz hizmetlerimizle, kampanyalarınızın etkinliğini sürekli olarak ölçerek, en yüksek dönüşümleri sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Kurumsal web tasarımınızın etkisini, Twitter reklamcılığı ile daha da güçlendiriyoruz.

Twitter Reklam Hizmeti

İhtiyaçlarınızı anlarız

Kurumsal web sitenizi sektörünüze uygun ve modern bir web sitesinde olması gereken özelliklerle tasarlarız.

Zamanında ve eksiksiz

Web sitenizi söz verdiğimiz tarihte anlaşmaya vardığımız şekilde teslim ederiz.

Çağa uyum sağlarız

Web sitesini modern, şık ve kullanıcı dostu arayüz tasarımları ile yayına alırız.

Kurumsal Web TasarıM İStanbul

Süreklilik sağlarız

Kurumsal web sitenizi uzun vadeli bir proje olarak düşünürüz. İhtiyaç duyduğunuzda ulaşılabilir oluruz.

Ulaşılabilir oluruz

On yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz bir ziyaret veya telefon araması yakınımızda oldu.

Doğru Fiyatlandırma

Ticarette karşılıklı kazanca inanırız. Sürdürülebilir fiyatlandırma planlarına sahibiz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi – Cuma: 9.00 – 18.00
Haftasonu: Kapalı

ADRESİMİZ

Osmanağa Mah. Serasker Cd. No: 88/4 Kadıköy/İSTANBUL

TELEFON - MAIL

+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Kurumsal Web Sitenize Bugün Başlayalım!

Kurumsal web tasarım hizmeti ile ağınızı ve işinizi büyütün.

Kurumsal Web Tasarım Hakkında

Sık Sorulan Sorular
Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesi; firmaların ürün veya hizmetlerini tanıttığı web siteler için kullanılan tanımlamadır. Blog veya E-ticaret web sitelerinden farklı olarak firmaların kurumsal kimliği ve hizmetleri ön plandadır. Web sitesi nedir? sorusuna linke tıklayarak cevap bulabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım fiyatı ihtiyacınız olan özelliklere göre değişmektedir. Çok basit bir kurumsal web sitesi 3.500 tl gibi rakamlardan başlayarak beklentiye göre 100-200 bin tl ye kadar çıkabilmektedir. Kurumsal Web Tasarım Fiyat Hesaplama  ve Web Sitesi Tasarım Fiyatları sayfamızlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

SEO uyumlu kurumsal web sitesi, altyapı kodlaması arama motorlarının beklentilerine temel düzeyde uyumlu olan web siteleridir. Arama motorlarının (Google, Yandex, Bing..) gelişmesine parelel web yazılımlarıda gelişmektedir. Yani SEO uyumluluğunuzu korumak için altyapınızında düzenli geliştirilmesi ve güncellenmesi gereklidir.

SEO Hizmeti hakkında linke tıklayarak bilgi alın.

SEO hizmeti veren firmalar genellikle SEO ajanslarıdır. Serbest çalışan kişilerde (freelancer) SEO hizmeti vermektedir. Alanında tecrübeli ve referanslı ajansları/kişileri tercih etmenizi öneririz.

Profesyonel SEO ihtiyaçlarınız için neden dijital ajans ile çalışmanız gerektiğine dair hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz; Dijital Pazarlama Ajansı İle Neden Çalışmalısınız?

Dijital ajans: içerisinde bulunduğumuz dijital çağda reklam hizmetlerini dijital ortamlarda hazırlayan, yayınlayan ve optimize eden yenilikçi ajanslardır. Ayrıntılı bilgi için Dijital Ajans Nedir yazımızı okuyun. Kurumsal web tasarım hizmeti için profesyonel dijital ajans ile çalışmanızı öneririz.

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız