Google Reklam

_
GOOGLE REKLAM İLE GÖRÜNÜR OLUN!

LongWay Media ile optimize edilmiş ve düzenli takip edilen Google reklamlarına sahip olursunuz. Olabilen en düşük masraflar ile pazarlama hedeflerine ulaşmanızı sağlarız.

GET STARTED

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişime geçeceğiz

Teklif İste

Summary

DescriptionInformationQuantityPrice
Discount :
Total :

GÖNDER

1350PROJE
8+YIL
367MÜŞTERİ
46+DEVAM EDEN PROJE

Google Reklam İçin LongWay Media

  • Google Sertifikalı Ajans İle ÇalışırsınızLongway Media, reklamınızı profesyonel olarak yönetecek Google Ads sertifikalı ajanstır.
  • En Düşük Pazarlama MaliyetleriGoogle Adwords kampanyanızı olabilen en düşük maliyetlerle yayında tutarız
  • Düzenli Takip ve OptimizasyonGoogle Adwords reklamlarınız belirlenen periyotlarda düzenli olarak gözden geçiriliriz.
  • Şeffaf Bütçe YönetimiAylık harcamalarınızı kendi Google Adwords panelinizden takip edebilirsiniz.
  • Aylık RaporlamaGoogle reklam yayınınızın performans raporunu aylık olarak mail ile alırsınız.
  • Bütünlüklü Dijital Pazarlama ÇözümleriLongWay Media, web tasarım, SEO ve sosyal medya reklamcığı alanlarında faaliyetleri de yürütür.

PROFESYONEL

_

GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

Google Reklam ile Potansiyel Hedef Kitlenize Ulaşın!

  • Profesyonel Google Reklam yönetimi ile reklam çalışması için ayırdığınız bütçe olabilecek en verimli şekilde kullanılır. Doğru hedef kitle ve doğru çağrı metinleri ile potansiyel müşterilerinizi harekete geçirebilirsiniz. Longway Media ekibi yıllara dayanan Google Reklam tecrübesi ile bütçenizi ve marka imajınızı maceraya atmaz.
google-reklam-hizmeti

Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi: 9.00 – 19.00
Pazar: Kapalı

AdresOsmanağa Mahallesi Serasker Caddesi
No:88/4 Nergiz İş Hanı Kadıköy/İSTANBUL

Telefon – E-posta+90 216 606 11 31
bilgi@longwaymedia.com

Farklı İhtiyaçlara Farklı Google Reklam Seçenekleri!

Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımı için ayırdığınız bütçenin sağlıklı bir şekilde kullanılması için hedef kitlenizin iyi tespit gerekir. Yaş, cinsiyet, konum vd verilerin yardımının yanı sıra doğru platformlarda reklam yayına çıkmak kritik önemdedir. Ürünleriniz için satın alma veya iletişime geçme ihtimalinin yüksek olduğu platformun doğru belirlenmesi ile karlıklık oranınızı arttırabiliriz. Etkili reklam yönetimi için alternatif reklam platformlarını doğru tespit eden bir ajans ile çalışın.

Google Video Reklamları

Google Video reklamlar ile Youtube ve diğer Google ortaklarında video reklamlarınızı yayınlayalım. Ürün ve hizmetlerinizi video reklamlar ile geniş kitlelere ulaştıralım.

Google Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş Reklamları ile ürünlerinizi ön plana çıkaralım. E-ticaret sitelerinizde bulunan ürünleri etkili şekilde doğrudan müşterisine ulaştıralım.

Google Arama Ağı Reklamları

İşletmeniz için Google Arama Ağı reklamları düzenleyebiliriz. Doğru anahtar kelimeler ve doğru mesajlar ile yüksek tıklama oranlarını bizimle yakalayabilirsiniz.

Google Görüntülü Reklamcılık

Google Görüntülü Reklamcılık ile potansiyel müşterilerinize özel reklam tasarımları ile ulaşın. Şık reklam tasarımları ve doğru hedefleme ile satışlarınızı arttırın.

Google Reklamlarına Hemen Başla!

Profesyonel Google reklam çalışmasıyla potansiyel müşterilerinize ulaşmaya hazır mısınız?

Google Reklamları Hakkında

Sık Sorulan Sorular

Google Reklam Nedir?

Google reklam, arama motoru Google ve iş ortaklarının platformları üzerinden yapılan dijital reklam çeşididir. Google Adwords olan genel ismi 2019 yılında Google Ads olarak değişmiştir.

Google Reklam Tıklama Ücretleri Ne Kadar?

Google reklam tıklama ücretleri değişkenlik gösterir. Standart bir tıklama ücretinden bahsetmek mümkün değildir. Bu ücret reklam verdiğiniz kelimelere ve rekabete göre değişiklik gösterebilir. Google Reklam Tıklama Ücretleri yazımızı okuyarak bu konuda ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kendim Google Reklam Verebilir miyim?

Evet, kendiniz de Google reklam verebilirsiniz. Fakat bu konuda tavsiyemiz Google reklam ajansı ile çalışamanız olacaktır. Çünkü profesyonel ajanslar bütçenizi verimli ve hatasız bir şekilde kullanır. Orta uzun vadede mutlaka karlı çıkarsınız.

Google Reklam Anahtar Kelime Nedir?

Anahtar kelime; Google reklamların tettiklenmesini (gösterilmesini) sağlayan kelime veya kelime öbekleridir. Google reklamlar sadece sizin özel olarak seçtiğiniz anahtar kelimeler arandığında yayına girer. Anahtar kelime seçimi, eşleşme türü seçimi vb kriterlere göre reklamınızın performansına müdahalelerde bulunabilirsiniz. Google AdWords Anahtar Kelime Rehberi yazımızı okuyarak anahtar kelime tercihleri konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

GET STARTED

0$

Teşekkürler, yakında sizinle iletişime geçeceğiz

Teklif İste

Summary

DescriptionInformationQuantityPrice
Discount :
Total :

GÖNDER