Google Reklam

Google Partner Ajansı Longway Media.

_
Google Reklam ile görünür olun.
LongWay Media ile optimize edilmiş ve düzenli takip edilen Google Ads reklamlarına sahip olursunuz. Olabilen en düşük masraflar ile pazarlama hedeflerine ulaşmanızı sağlarız. 
Profesyonel Google Reklam yönetimi ile reklam çalışması için ayırdığınız bütçe olabilecek en verimli şekilde kullanılır. Doğru hedef kitle ve doğru çağrı metinleri ile potansiyel müşterilerinizi harekete geçirebilirsiniz. Longway Media ekibi yıllara dayanan Google Reklam tecrübesi ile bütçenizi ve marka imajınızı maceraya atmaz.
Longway Media çalışmanın avantajları;
  • Google Partner Ajans İle ÇalışırsınızLongway Google Partner Üyesidir.
  • En Düşük Pazarlama MaliyetleriDijital Pazarlama kampanyanızı olabilen en düşük maliyetlerle yayınlarız
  • Düzenli Takip ve OptimizasyonReklamlarınız belirlenen periyotlarda düzenli olarak gözden geçirilir.
  • Şeffaf Bütçe YönetimiAylık harcamalarınızı kendi Ads panelinizden takip edebilirsiniz.
  • Aylık/Haftalık RaporlamaReklam yayınızın gösterdiği performası raporunu aylık olarak mail ile alırsınız.
  • Bütünlüklü Dijital Pazarlama ÇözümleriLongway Media, web tasarım, seo ve sosyal medya reklamcığı alanlarında faaliyetleride yürütür.

Google Reklam Hizmetlerimiz

_

Google Arama Ağı Reklamları

İşletmeniz için Google Arama Ağı reklamları düzenleyebiliriz. Doğru anahtar kelimeler ve doğru mesajlar ile yüksek tıklama oranlarını bizimle yakalayabilirsiniz.

Google Görüntülü Reklamcılık

Google Görüntülü Reklamcılık ile potansiyel müşterilerinize özel reklam tasarımları ile ulaşın. Şık reklam tasarımları ve doğru hedefleme ile satışlarınızı arttırın.

Google Video Reklamları

Google Video reklamlar ile Youtube ve diğer Google ortaklarında video reklamlarınızı yayınlayalım. Ürün ve hizmetlerinizi video reklamlar ile geniş kitlelere ulaştırılım.

Google Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş Reklamları ile ürünlerinizi ön plana çıkaralım. E-ticaret sitelerinizde bulunan  ürünleri etkili şekilde doğrudan müşterisine ulaştıralım.

FARKLI İHTİYAÇLARA FARKLI GOOGLE REKLAM SEÇENEKLERİ

Ürünlerinizin veya hizmetlerinizin tanıtımı için ayırdığınız bütçenin sağlıklı bir şekilde kullanılması için hedef kitlenizin iyi tespit gerekir. Yaş, cinsiyet, konum vd verilerin yardımının yanı sıra doğru platformlarda reklam yayına çıkmak kritik önemdedir. Ürünleriniz için satın alma veya iletişime geçme ihtimalinin yüksek olduğu platformun doğru belirlenmesi ile karlıklık oranınızı arttırabiliriz. Etkili reklam yönetimi için alternatif reklam platformlarını doğru tespit eden bir ajans ile çalışın.
Google Reklam

Google reklam için profesyonel hizmet alın. Düzenli takip edilen ve güncellenen Google Adwords reklamları ile reklam bütçenizden tasarruf edin.

Service Type: Google Adwords Reklam

Price: 250

Currency: TRY

Bizimle İletişime Geçin

Bizden Bilgi Alın!

Open chat
Merhaba bize Whatsapp'tan Sorun.
Powered by